Zrcadlové skříňky jsou nedílná součást koupelen

14.10.2020

Doba, kdy koupelna bývala jen čistě funkční místností, je dávno pryč. Dnes ji mnoho lidí vidí především jako místo, kde se může oddat relaxu po náročném dni. Dlouhodobě se klade důraz na její praktičnost i vzhled. A protože veškeré úkony, které v koupelně provádíme, vyžadují určité vybavení, je nevyhnutelné najít jim vhodný prostor. Ideálním řešením jsou zrcadlové skříňky.

Zrcadlová skříňka je nedílná součást koupelen
Zrcadlová skříňka je nedílná součást koupelen

Nesmrtelné doplňky, které nikdy neomrzí

Byly doménou socialistických koupelen a zůstaly ve hře i dnes. Akorát jejich design se dramaticky změnil. Strohé a přísně funkcionalistické bílé police nahradil obrovský výběr nejrůznějších variací, které jsou nejen účelné, ale i elegantní. Dokonale doladí interiér každé koupelny - jednoduché i luxusní. Zásluhu na tom mají především materiály, ze kterých se zrcadlové skříňky vyrábí. Ty jsou dnes maximálně flexibilní a různorodé, co do zpracování i barev. Dlouhodobě jsou v kurzu koupelny přibližující se přírodě, se vzdušným a přirozeným vzhledem.

Komfort zrcadlové skříňky s vestavěným LED osvětlením

Bez správného světla by to nebylo ono. V koupelně občas potřebujeme vidět naprosto jasně a čistě, jindy dáme přednost příjemnému tlumenému světlu. V tomhle ohledu poskytnou službu zrcadlové skříňky s vestavěným LED, které interiér koupelny perfektně doplní, poslouží účelu a zároveň nebudou rušivým elementem.

Zrcadla zvolte podle velikosti

Stejně jako zrcadlové skříňky, je naprostou koupelnovou nevyhnutelností samotné zrcadlo. Těžko si vůbec představit koupelnu bez něj. Je to právě zrcadlo, které může zásadně ovlivnit pocit, jenž vám vaše koupelna každé ráno vnukne. Výběr správného zrcadla je limitovaný jen vaší fantazií, ale obecně platí, že by měla být jeho velikost úměrná celkovým rozměrům koupelny. V takovém případě totiž dokáže i tento malý prostor dotáhnout k dokonalosti.

Pokud si nejste jistí, jak koupelnu zařídit, neváhejte se poradit v koupelnovém studiu.