Dům byt zahrada

O bydlení

Zní to možná trochu šíleně a zvláštně, když se nad tím člověkem zamyslí, ale mít na zahradě lodní kontejner a využívat ho k bydlení není zas taková rarita. Není to tak dávno, co se této prazvláštní idey chytil jeden kreativní jedinec a vytvořil vzor pro desítky dalších nadšenců, kteří se rozhodli pozměnit si střechu nad hlavou.

Nelze diskutovat o tom, že spánek je pro naše zdraví zásadní. Mnohdy jej ale vaše tělo nedostane tolik, kolik by si zasloužilo. Ať už za to může práce nebo náročný osobní život, nedostatek spánku se na vás dokáže výrazně podepsat. A stejně tak jeho kvalita. Proto je dobré si vybírat z těch nejkvalitnějších a nejspolehlivějších matrací, které vašemu...

Pokud si lámete hlavu, čím své koupelně dodat na lesku a nechcete přitom neinvestovat přehnané sumy, zkuste zapřemýšlet, zda by tuto službu zvládla nová koupelnová zrcadla. Dobře umístěná a barevně vyladěná skříňka se zrcadlem, kterému nechybí efektní osvětlení je pro takové účely jako dělaná.

Koupili jste si novou postel, nebo chcete obnovit vaši stávající. Při výběru byste měli myslet především na kvalitní matraci do postele. Tím to ovšem zdaleka nekončí. Potřebujete také chránič na matraci, kvalitní rošt a nejlépe též anatomický polštář. To vše vám zaručí zdravý a velmi kvalitní spánek.

Letní kuchyni neocení pouze ženy, aby nemusely odbíhat do domu nebo chalupy, když veškerá zábava s rodinou či přáteli probíhá venku, ale také muži. Zejména ti, kteří milují grilované nebo uzené maso. Kuchyně se stane dominantou vaší zahrady a nebudete ji chtít pouštět ani v zimních měsících.