Výroba samolepících etiket

20.05.2020

Přemýšlíte o tom, že byste váš projekt posunuli o úroveň výš? Nezapomeňte, že etikety jsou často to první, čeho si váš zákazník na produktu všimne. Výroba samolepících etiket vám umožní získat náskok před konkurencí a výrazně ušetřit za práci i prostředky při označování produktů.

Výroba samolepících etiket
Výroba samolepících etiket

Jak samolepící etikety vypadají

Potřebujete pro váš projekt nový impuls? Samolepící etikety jsou skvělou formou, jak si usnadnit práci a pozvednout tak váš projekt o úroveň výše. Etikety jsou vaší nejlepší vizitkou. Dnes jich existuje nepřeberné množství, podle potřeb každého klienta. Výroba samolepících etiket zahrnuje širokou škálu možností - od neprůsvitných etiket, před metalické, transparentní nebo číslované. Dokonce existují speciální etikety pro termotisk nebo naopak pro hluboce mražené zboží.

Využití etiket

Kvalitní etikety jsou skvělou vizitkou každé firmy a značí profesionální přístup ke svému odvětví. Hodí se pro označení potravin nebo kosmetiky, pro označení zboží v rámci logistiky nebo pro kontejnery s chemikáliemi. Pro chemický a automobilový průmysl se využívají i fóliové etikety, které jsou odolné vůči vlivům okolního prostředí.

Potravinářské etikety musí být vysoké kvality

Jelikož je například potravinářský průmysl odvětvím, ve kterém etikety dokážou výrazně ulehčit celou logistiku a práci se zbožím, je potřeba, aby byly etikety vyrobeny z odolných materiálů. Vždyť jejich aplikace bývá prováděna v náročných podmínkách - prostředí je mokré, nebo dokonce pod bodem mrazu, či je třeba zohlednit fakt, že se pracuje v prostředím, kde jsou tuky. I proto se musí dbát na vysokou kvalitu zvolených etiket.

Etikety jsou neklamným důkazem toho, že vám na vaší prezentaci a logistice skutečně záleží. S jejich pomocí dosáhnete profesionálního vzhledu vašeho výrobku i jasné výhody oproti konkurenci.