Vyměňte staré žárovky za led trubice, led žárovky nebo led panely

20.03.2019

V současné době, která přináší stále se zvyšující ceny za energie, je nakloněna úsporným svítidlům, kam především spadá led žárovka, hospodárné led trubice nebo led panel. Led osvětlení dodává ověřená společnost Prenosil Lighting. Firma je zaměřena na prodej svítidel přes internet, do portfolia spadají led reflektory, led drivery, led pásky, potřebné led konektory, led stmívače i led vypínače. 

LED osvětlení
LED osvětlení

Přes internetový obchod si vybraný led panel, led trubice a led žárovky nakupují jak fyzické osoby, tak elektrotechnické společnosti. Velké i malé objednávky led svítidel jsou zhodnoceny skutečně nízkými cenami. Firma Prenosil Lighting si cení stálých zákazníků, jež zajímá kvalita produktů v poměru cena - výkon. Nejpozději za pět dnů se expeduje skladované zboží. Svůj cenný čas a energii můžete uspořit s pomocí jednoduchého objednání přes uvedený e-shop.

Když už si klient kupuje led panel na webu Eshopled.cz, nesmí zapomenout ani na potřebné komponenty pro zprovoznění úsporného světla. Sortiment internetové prodejny zahrnuje jak led panely, tak nutné konstrukce, jakož i rámy a montážní soustavy. Pak už led panel zapojí i absolutní laik.

Při výběru samotné led trubice, jež patří do interiérů s vysokou náročností na kvalitu osvětlení, jsou v nabídce led světla mnoha typů. Všechny led trubice se liší rozměry, mají jiné hodnoty výkonu a svítivosti, dané led trubice by se měly objednávat dle typu interiéru s ohledem na výkon svítidla. Na webu Prenosil Ligting je zavedeno i poradenství, kdy se zákazníci můžou rovnou zkontaktovat se zaměstnanci firmy a poradit se s nimi. Což platí i při volbě led žárovky. Sortiment obchodu je velice široký, že mnohdy mají s objednávkou trable i zběhlí specialisté.

Prenosil Lighting také nabízí zhotovení osvětlovacího projektu od kanceláří po průmyslové objekty a to vše zdarma. Projekt může obsahovat mnoho možností použitelných technologií, typů osvětlení, cenovou nabídku konzultovanou společně s investorem, případně i zhotovení tzv. na klíč.