Vybavte si svoji domácnost kvalitním designovým nábytkem

10.08.2020

Omrzely vás už staré sektorové soupravy oblíbené v minulém století, nebo nechcete kupovat nábytek v Ikee? Nabízíme vám jednoduché řešení, které představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Tato firma prodává moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, pohovky a čalouněná křesla, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční židle a stolky, masivní a lakovaný nábytek, dětské pokoje a bytové doplňky. Zajímavé akční slevy pak určitě přijdou vhod každému zájmci o nábytek na míru.

Originální nábytek s puncem české kvality
Originální nábytek s puncem české kvality

Originální nábytek s puncem české kvality

Všechno zboží dodávají čeští výrobci, kteří ve spolupráci s desginéry navrhují originální nábytek. Pro speciální interiéry si pak můžete objednat nábytek na míru. Židle a stoly jsou převážně z masivu, ovšem i z materiálů, jako je dýha a lamino. Výstavní síní jsou unikátní čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Polstrin Design a jejich sedací nábytek

Netradiční i střízlivější typologie, rozsáhlá barevná škála, variabilita a kombinace, to všechno představuje sedací nábytek Polstrin Design. Jestliže budete rozlišovat jednotlivé díly souprav, přijdete na to, že je možné je zajímavě kombinovat a propojovat. Jestliže se vám daná sedací souprava nevejde do prostoru, vyrobíme vám nábytek na míru. Vyberte si jen materiál, a daná souprava bude potažena dle vašich požadavků.

Originální nábytek do ložnice

Ložnicový nábytek jako postele, noční stolky, komody, šatní skříně zhotovujeme z dýhy, lamina i masivu. Postele jsou pak povětšinou potaženy koženkou, látkou, nebo třeba kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který je nadčasový, a není "přeplácaný".