Vraťte vaší koupelně její ztracený lesk

18.05.2019

Vyhlášené umakartové jádro dnes není běžnou součástí českých koupelen. Ale také zděné koupelny mohou postupně zestárnout, a mnohé z nich potřebují získat moderní háv. Nemusíte však hned přemýšlet nad úplnou rekonstrukcí. Většinou stačí nahradit jeden nebo dva koupelnové díly. Mnohdy si lidé obnovují omšelá koupelnová zrcadla, omšelé vodovodní baterie a starou sanitární keramiku.

Koupelna
Koupelna

Pokroková sanitární keramika s novodobými součástmi

Významným základem téměř každé koupelny jsou vana a umyvadlo. Součástí mnohých koupelen se však stávají stále populárnější bidety nebo klozety. Mnohá sanitární keramika sice nestárne tak jako další koupelnové části, ale rovněž umyvadlo si jednou za čas zaslouží výměnu. Toužíte-li po skutečné trendy koupelně, sanitární keramika a ostatní koupelnové díly by měly držet krok s dobou.

Obměňte svá oprýskaná koupelnová zrcadla

Náklady na koupelnová zrcadla nebývají nijak vysoké. Všechny koupelny, kde jsou hezká koupelnová zrcadla, získají slavnostnější ráz. Vyleštěné zrcadlo dovede rozesmát každý nový den, anebo jej aspoň nezbabrá. Koukneme-li se po ránu do zastaralého, zašlého, navíc do naprasklého zrcadla, dobrou náladu nám to určitě nepřičaruje bez ohledu na to, na koho jsme se v zrcadle koukli.

Kde nejlevněji seženete kvalitní a moderní vodovodní baterie

Přemýšlíme-li o nabídce, vodovodní baterie by musely zvítězit. Při nakupování vodovodní baterie tak snadno dokážete vybrat tu, která se vám nejvíce zalíbí a současně bude slušet vaší koupelně. Dbejte na to, že moderní vodovodní baterie dovede umně vypíchnout novotu umyvadla či vany, ale zároveň umí výsledný dojem pokazit.

Kde mají velký výběr koupelnových komponentů?

Komponenty do koupelny si dnes můžete sehnat rovněž přes internet. Nevěříte tomu? Až navštívíte stránky e-shopu Lux-aqua.cz, budete mít ve všem jasno. Přehledný systém řazení stránek internetového obchodu a třídění nabízených výrobků zaručuje, že velmi snadno naleznete to, co byste potřebovali.