Vodní dýmka

10.03.2020

Zákonitost pracování vodní dýmky není složitá, protože funguje na jednoduché bázi vodního filtru. Uspořádání vodní dýmky členíme na čtyři díly: vázu, tělo, poté i šlauch a korunku. Váza vodní dýmky je tvořena obvykle ze skla, mívá rozličné tvary, kolorování a ornamenty. K váze se připevňuje tělo vodní dýmky, které je opatřeno jedním či více vyústěními na šlauch a výpustným ventilem. Úplný vršek vodní dýmky zakončuje korunka, do níž se umisťuje tabák. Naplněná korunka se poté překryje alobalem, do kterého se vytvoří drobné škvírky. Na vršek alobalu na závěr položíme žhavý uhlík.

Tabák do vodní dýmky voní všem

Každý tabák do vodní dýmky by měl být vlhký, a navíc mazlavý a aromatický. Každý výrobce vytváří tabák do vodní dýmky s jedinečnou příchutí. Proto se můžete setkat s rozličnými tabáky, jako jsou třeba vodní meloun, jablko, máta, borůvky, višeň, banán a další zajímavé příchutě. Mezi exotické variace různého koření nepochybně spadá vanilka, skořice, jasmín, nebo kardamon, nebo také příchuť pistáciových oříšků.

Pro veškeré uživatele, kdo neholdují tabáku, jsou v pestré nabídce rozličné beznikotinové směsky bylin, které se namáčí v melase, stejně jako obyčejný tabák do vodní dýmky. Beznikotinové směsi jsou skvělou možností pro všechny nekuřáky, kteří by velice rádi okusili tajemné kouzlo vodní dýmky. Kamínky do dýmky totiž nevyrábí štiplavý kouř, avšak pouze ochucenou páru.

Vodní dýmkou rozveselíte každého

Skutečná přitažlivost jakékoli vodní dýmky spočívá v tichém, příjemném bublavém zvuku pocházejícím z vázy vodní dýmky a hutném, dýmu s příjemnými aromaty, jenž přináší pocit štěstí a pohody. Pokuřováním ze šíši si tak zpestříte přátelské posezení, anebo jím oživíte bujarý večírek, ale i prostý večer ve dvou.

Jestliže stále přemýšlíte, jak sobě, kamarádům či příbuzným způsobili letos potěšení, nezapomeňte na speciální kamenný obchod v Praze, kde vás mile překvapí vodní dýmky mnoha typů, vonný tabák do vodní dýmky a jiné příslušenství. Nabízené zboží si v obchodě můžete pozorně prohlédnout a jednotlivé výrobky mezi sebou porovnat.