Vibrační technika od předních výrobců zajišťuje dlouhá desetiletí provozu

12.10.2020

Asi se shodneme na tom, že vibrační technika nepatří mezi spotřební zboží. Naopak se jedná o vysoce odborné stroje vytvářející zisk. Abyste si zajistili ty nejlepší podmínky pro jejich každodenní provoz, vybírejte pouze techniku prověřených výrobců a prodejců. S kým je nejlepší se spojit?

Vibrační technika
Vibrační technika

Prodej nestačí

Možná i vy máte nedaleko vaší provozovny firmu zabývající se prodejem strojů. To však nestačí k tomu, abyste mohli být spokojeni. Asi nám dáte za pravdu, že pouhý prodej takových strojů, jako jsou vibrační válce tandemové VT nebo vibrační válce vedené VVV, není dostatečná kvalifikace pro to, abyste prodejci věřili. Vibrační technika se nejlépe nakupuje u firmy, co má s provozem strojů osobní - a nejlépe dlouholeté zkušenosti.

Ideální je prodej, půjčovna i servis

Je jedno, zda pro svůj projekt budete nyní potřebovat vibrační desky jednosměrné VD nebo vibrační desky reversní VDR, vždy je potřeba, abyste měli možnost se o daném stroji dozvědět vyčerpávající informace. A to vám pouhý prodejce nikdy nenabídne. Zkrátka a jednoduše proto, že s nimi nemá žádnou zkušenost.

Proto je nejlepší si pro nákup silničních a stavebních strojů vybrat firmu, která provozuje také jejich servis a půjčovnu. Tak si můžete být jisti, že stroje dokonale znají, a kromě schopnosti je opravit také zvládají veškerou potřebnou legislativu provozu strojů. Získáváte tedy skutečně silného partnera, který vám o stroji dokáže povídat dlouhé hodiny.

Známé značky jsou synonymem kvality

Až budete vybírat potřebnou techniku, například vibrační pěchy NT, vždy si zjistěte, které značky jsou předními světovými výrobci. Investice do kvalitního stroje se vám velmi rychle vrátí v podobě neúnavného a bezchybného provozu. Když se rozhodnete pro nákup příslušenství nebo náhradních dílů, opět se můžete obrátit na firmu, odkud jste stroj zakoupili.

Vibrační techniku vybírejte u firmy, která nabízí také půjčovnu a servis.