Ubytování v Krkonoších: Ideální hotel pro dospělé i děti

15.01.2022

Ubytování v Krkonoších je skvělým místem, kam vyrazit. Hotel se totiž nachází v krásné přírodě, vyrazit sem tak můžete v létě i zimě. Na děti zde čeká bohaté vyžití, přičemž na své si přijdou i dospělí. Díky tomu se hotel hodí i pro školní pobyty.

Komfortní ubytování

ProFamily Hotel TOP Benecko nabízí příjemné ubytování v Krkonoších. Využíváno je také školami, například pro adaptační pobyty či adaptační kurzy. Těšit se můžete na skvěle vybavené pokoje, přičemž je myšleno také na bezpečnost dětí. Proto jsou v každém pokoji zásuvky vybavené vnitřní dětskou záslepkou a každý pokoj má požární hlásič. Kromě toho je hotel také vybaven kamerovým systémem společných prostor a je střežen pultem centrální ochrany. Díky tomu zde v každém případě děti budou v bezpečí.

Bohaté možnosti

Hotel nabízí skvělé možnosti pro ubytování v Krkonoších s dětmi. Na ratolesti zde totiž čeká vnitřní herna se spoustou hraček a stolním fotbálkem. Zábavu si mohou užít také na venkovním hřišti, kde je čeká klouzačka, houpačka, pískoviště a srub. Kromě toho navíc během letních měsíců připravují animátoři program, jedná se tak o oblíbenou lokalitu pro letní tábor. Navíc je hotel u sjezdovky, hodí se tak i pro zimní pobyty pro školy. Jednoduše se jedná o tu nejlepší volbu pro ubytování pro školy k různým příležitostem.

Stravování

U ubytování pro školu, či ubytování pro školku je samozřejmě velmi důležité také stravování. Proto zde na vás čeká moderní restaurace, která se postará o skvělé jídlo z čerstvých a lokálních surovin. Nabízeny jsou snídaně formou bufetu, přičemž jsou pestré a vyvážené. Hlady však rozhodně nezůstanete ani po zbytek dne.

Hotel je na děti kompletně připraven, vy si tak budete moci na chvíli oddechnout. Připraven je také bohatý program, skvělé jídlo a mnoho dalšího.