Ubytování pro školy v přírodě v příjemném krkonošském hotelu

11.01.2021

Pokud řešíte ubytování pro školy v přírodě v prostředí, které je vhodné pro děti, všude okolo je jenom příroda, lesy, hory a čerstvý vzduch, jistě zavítejte na Benecko do Krkonoš. Hotel TOP totiž nabízí spoustu výhod, a to nejenom pro děti, ale také pro pedagogický sbor.

Ubytování pro školy v přírodě
Ubytování pro školy v přírodě

Hotel u sjezdovky

Škola v přírodě, školka v přírodě, adaptační pobyt či letní tábor - tohle všechno může mít jednoho společného jmenovatele - a tím je ProFamily Hotel TOP Benecko. Nabízí totiž ubytování pro školy i ubytování pro školku a v každém ročním období - a má dětem a jejich pedagogickému sboru co nabídnout. Pobyty pro školy Benecko a adaptační kurzy jsou to nejlepší, co můžete pro ucelení nového kolektivu udělat. Často sem jezdí první ročníky střední školy na lyžařský výcvik.

Lyžařské adaptační pobyty

Díky tomu, že je hotel umístěn hned vedle sjezdovek na Benecku, je skvělou volbou pro lyžařský výcvik. Samozřejmostí je také vyhřívaná lyžárna, kam si děti po celém dni na sjezdovce mohou odložit veškeré své sportovní vybavení. Tento kurz lze pojmout také jako seznamovací týden pro všechny studenty, pro něž je seznamování během vyučování problémem. Děti budou totiž fungovat společně a provádět hromadné aktivity. V letních období si klidně mohou zahrát na hřišti volejbal či nohejbal a večer si udělat táborák na hotelovém ohništi.

Ubytování pro školku

Nejenom studenti středních škol, ale také ti nejmenší si v tomto hotelu užijí dost zábavy. Je pro ně připravena vybavená vnitřní hotelová herna, která jim připomene prostředí školky, nebo se v teplých měsících mohou vyřádit na venkovním dětském hřišti. A pro učitele je zde po dlouhém dni možnost "upustit páru" v hotelovém wellness centru.

Ubytování pro školu na Benecku je jasná volba.