Ubytování pro školy v přírodě aneb jak je hotel vybaven?

08.01.2022

I když jsou jarní školy v přírodě relativně daleko, neměli byste podceňovat rezervaci renomovaného hotelu, který je speciálně zařízen na pobyt dětí. Ne ve všech vysokohorských střediscích totiž hoteliéři uvítají desítky malých ratolestí, jež mají diametrálně jiné potřeby od dospělých lidí. ProFamily Hotel TOP Benecko však v tomto ohledu zcela vybočuje, neboť jeho pokoje jsou speciálně vybaveny pro pobyty malých dětí.

Nebudou se děti nudit?

Ubytování pro školy v přírodě by mělo být především zábavné, protože nikdo z vás asi nechce, aby se děti začaly během pobytu nudit. Hotel vhodný pro lyžařský výcvik tak nabízí dětem každodenní animační program a spoustu dalších aktivit, které jsou pořádány v hotelových prostorách. Ve velké společenské místnosti se nachází dostatek hraček, takže ubytování pro školy poskytuje zájezdu zázemí i za nepříznivého počasí.

Vybavení pokojů

Zařízení pokoje je nedílnou součástí útulné školy v přírodě. Ubytování v horském hotelu však v tomto ohledu vše přizpůsobilo pobytu malých dětí. Ubytování pro školu i ubytování pro školku má k dispozici dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje, v nichž se nachází sprcha a vlastní sociální zařízení. Děti tak v pyžamech nebo ručnících nebudou muset pobíhat po chodbě ze společných sprch. Velkou výhodou je, že hotel u sjezdovky nabízí zabrání celého patra, takže budete mít o dětech neustále přehled.

Je v ceně strava?

Ubytování pro školu v přírodě byste pochopitelně měli rezervovat vždy se zamluvenou stranou. Jako učitelé totiž nebudete mít absolutně žádný prostor na přípravu snídaní nebo dokonce obědů. Hotel pro adaptační pobyty i adaptační kurzy však dětským zájezdům nabízí kompletní ubytování včetně zajištění pitného režimu. Snídaně je podávána formou teplého i studeného bufetu, takže si děti pochutnají na čerstvém pečivu, marmeládách a pochopitelně také šťavnatém ovoci.

S dětmi se vždy vydávejte do hotelu vhodného pro pobyty pro děti. Pouze v tomto místě naleznete klid a potřebné pohodlí, aby vám s dětmi vůbec nic nechybělo.