Thermowood: Moderní technologie pro ty nejlepší vlastnosti dřeva jako základ dřevostaveb

29.03.2022

Dřevostavby jsou v této době velmi oblíbeným řešením, které přináší řadu výhod. S využitím technologie thermowood navíc dřevo získává ideální vlastnosti pro dlouhodobou životnost a skvělou kvalitu.

Thermowood

Thermowood je názvem pro speciálně upravené dřevo z Kanady. Vhodné jsou téměř veškeré známé dřeviny, použité masivní dřevo získává trvale vylepšené mechanické a estetické vlastnosti. Blíží se tak exotickým dřevinám. Zlepšené vlastnosti zůstávají neměnné po celou dobu životnosti. Jedná se zejména o zlepšení rozměrové i tvarové stálosti, tvrdosti a tepelné odolnosti finálního dřeva. Krom toho se snižuje absorpce vlhkosti a tepelná vodivost.

Dřevostavby na klíč

Dřevostavby na klíč v kombinaci s technologií thermowood jsou skvělou volbou. Díky této možnosti získáte svůj vysněný rodinný dům, který přitom bude připraven rovnou k nastěhování. Vyhnete se tak starostem se stavebním procesem, papírováním a dalšími formalitami. Po dokončení stavby získáte klíče a můžete se rovnou nastěhovat. Vybírat přitom můžete z různých modelů domů, které lze navíc individuálně přizpůsobit, abyste získali vše, po čem toužíte.

Zahradní domky ze dřeva

Kromě rodinných domů jsou oblíbené také zahradní domky ze dřeva. Získat tak můžete komfortní místo pro rekreaci, když si chcete odpočinout. K tomu se hodí také chaty a podobné stavby. Krom toho však zahradní domek můžete využít také pro skladování nářadí, zahradního náčiní či třeba dětských hraček. Možností je opravdu mnoho, záleží tak pouze na vás, pro jakou z nich se rozhodnete.

Dřevostavby na klíč v kombinaci s technologií thermowood dávají za vznik perfektním stavbám, které si zamilujete. Celý proces přitom trvá relativně krátce a můžete se spolehnout na kvalitní výsledek.