Thermalpark Dunajská Streda je dovolená pro všechny

25.06.2020

Mladí, staří, děti nebo dospělí, thermalpark Dunajská Streda je ideálním dárkem pro každého, protože po odpočinku touží všichni. Můžete si být jisti, že s dárkovým poukazem a pár dny bezstarostného klidu rozhodně nešlápnete vedle. Všichni totiž občas potřebují chvíli pro sebe.

Thermalpark Dunajská Streda
Thermalpark Dunajská Streda

Vhodný dárek pro starší generaci

Zavděčit se dárkem svým prarodičům je někdy až překvapivě složité. Co vlastně chtějí? To je otázka, kterou si před Vánoci nebo narozeninami pokládá každý. Svoje si odžili, po památkách se už většině chodit nechce a v podstatě touží po jedné jediné věci - troše klidu. A thermalpark Dunajská Streda jim takový klid a odpočinek snadno a rychle zařídí. Pár dní mimo domov, v léčivých, minerálních bazénech, obklopeni přírodou. To je možná právě to, po čem touží. Hlavně pokud se potýkají se zdravotními problémy. Pak je prospěšnost tohoto dárku ještě dvojnásobná.

I děti si přijdou na své

Thermalpark Dunajská Streda má toho v nabídce hodně a svou aktivitu si v něm najdou i menší členové rodiny. Dopoledne mohou strávit na tobogánech a odpoledne si zaplavat v bazénu, nebo si projít místní okolí. Lokalita je velice atraktivní a nedaleko můžete najít například známý okruh Slovakia Ring nebo Malkia Park, což je zoologická zahrada s řadou velice zajímavých a vzácných zvířat. A pro ty větší pak není na škodu zavítat na den do nedaleké Bratislavy.

A co cena?

V nabídce thermalparku lze najít tři stále balíčky a sezonní nabídky, jako například Velikonoční nebo Letní rodinný balíček. Co se týče těch stálých, dělí se na Standard, Komfort a Exlusive, který je nejdražší, ovšem zahrnuje vstup do saunového světa a klimatizaci v apartmánu. Jeho cena se pohybuje kolem sto sedmnácti euro za noc ve dvojlůžkovém pokoji. Dále je pak také možnost připlatit si za přistýlku.

V případě, že vám vaše plány zkříží nevídané komplikace, pobyt je možno zrušit do pěti dní před příjezdem.