Thajská masáž vás dokonale uvolní a zbaví stresu. Užijte si ji

03.12.2020

Thajská masáž byla vyvinuta buddhistickými mnichy před staletími - někteří věří že i před více než 2000 lety. Na rozdíl od více "západních" masážních stylů má thajská masáž bohatou historii, která se předává po generace. Výsledkem je, že thajská masáž byla dobře vyvinutá do každého detailu a její přínosy dobře studovány.

Regenerační thajská masáž karamel s bambuckým máslem
Regenerační thajská masáž karamel s bambuckým máslem

Thajská masáž

Mnoho lidí je nervózních, když jde na tuto masáž poprvé, zvláště pokud nemají tušení, co mohou očekávat. Thajská masáž není jako ostatní druhy masáží, které jste možná zažili. Sami ale pochopíte, že se není čeho bát, jelikož se vám dostane nekonečného uvolnění. Po thajské masáži zjistíte, že se budete cítit více soustředěně a vyrovnaně, podobně jako se budete cítit po cvičení jógy. Během thajské masáže jste mnohem více přítomni ve svém těle. Když se terapeut věnuje každé části vašeho těla, poznáte dříve přehlížené zdroje napětí a jste schopni je uvolnit.

Regenerační thajská masáž karamel s bambuckým máslem

Kombinace bambuckého másla s karamelovým olejem dokonale zklidní vaši mysl a kompletně vás prohřeje, čímž prokrví vaši pokožku. Regenerační thajská masáž karamel s bambuckým máslem je zaměřena na hrudní a bederní páteř. Celý zážitek je jen umocněn okouzlující vůní, která podtrhuje vánoční atmosféru. A jako bonus vám masérka při této masáži dopřeje i skvělou masáž hlavy a dekoltu. Takže budete uvolněni doslova od hlavy až k patě. Zbavíte se tak stresu a nervozity, kterou si ve svém těle nevědomky udržujete a budete se cítit naprosto pohodově.

Regenerační thajská masáž švestka se skořicí

Skořice je známá pro své prokrvující účinky, které zvládají dokonce rozkládat tuky. Navíc v kombinaci se švestkovým olejem tvoří nepřekonatelné vánoční aroma. Regenerační thajská masáž švestka se skořicí je to pravé pro vás, pokud vás trápí celulitida, na kterou také skořice působí blahodárně. Lymfatická masáž, kterou celý proces začnete, skvěle nastartuje metabolismus a odvede z těla ven všechny škodliviny.

Užijte si tento skvělý zážitek i vy!