Tabletová regenerační sůl byla skvělou koupí

19.11.2022

Tabletová regenerační sůl, kterou jsem nedávno pořídila do našeho snového bazénu, byla rozhodně skvělou koupí. Solné tablety totiž poskytují naprosto optimální vlastnosti pro jejich použití v různých přístrojích pro následnou regeneraci a také změkčování vody. Tato tabletová regenerační sůl funguje na principu takzvané iontové výměny, což vím od svého muže, který se o tyto věci rád zajímá. Já se zajímám především o to, zda můj vysněný bazén dostává takovou péči, jakou si zaslouží a zda mi bude dlouhou dobu poctivě sloužit.

Esenciální vonné oleje naprosto miluji

Esenciální vonné oleje naprosto zbožňuji. Nechci se vůbec tajit tím, že jsem jim skutečně velmi snadno propadla. První esenciální vonný olej voněl po levandulích a ráda jsem si ho přidávala do své relaxační koupele. Ten druhý měl zase grapefruitové aroma, které jsem si rovněž velmi rychle zamilovala a v tom mě napadlo, že bych s těmito vůněmi mohla čarovat i jinak a to tak, že bych je začala přidávat do svíček či do mýdel, které právě doma vyrábím a u jejichž výroby zapomínám na vše kolem sebe a práci s mýdlem se naprosto oddám.

Mýdlová hmota je důležitou součástí mého nového hobby

Mýdlová hmota se stala důležitou a také nedílnou součástí mého nového hobby, kterým je výroba domácích mýdel. Na internetu jsem si našla celou řadu videí, na kterých se jsem se o výrobě mýdel dozvěděla vše podstatné a poté již jen stačilo nakoupit kvalitní mýdlovou hmotu bez zbytečných parabenů, esenciální vonné oleje a barvicí přísady a šlo se na věc. Mé první mýdlo sice vypadalo prazvláštně a jeho vůně byla také velmi specifická, ovšem každé další mýdlo bylo již lepší a lepší až jsem nakonec vyrobila tolik mýdel, že jsem je mohla úspěšně začít rozdávat svým kamarádkám a příbuzným. Věřte nebo ne, ale výroba mýdel je skvělý relax, který doporučuji každému.