Svatební fotograf na svatbu

29.09.2019

Na svatby se v životě nikdy nezapomíná. A proto je důležité svatební foto, jež bude navždy vzpomínkou na radostnou událost. Protože je svatební foto připomínkou životního mezníku, musí být tedy tvořeno z citem a v nejvyšší kvalitě. Profesionální svatební fotograf Pavel Zahálka odborníkem na slovo vzatým, jelikož se na svatební foto soustředí už dlouho, nasbíral již dost zkušeností a fotografuje s profesionálními fotoaparáty.

Svatba
Svatba

Všechny snímky fotograf pořizuje aparátem Nikon D750 a s vysokým rozlišením, což dovoluje svatební foto zvětšit třeba na velikost plakátu. Okamžitě po ukončení akce snímky v digitální formě směřují do fotografického studia, kde na focení navazuje pečlivá úprava v grafickém programu Adobe Photoshop CC. Zároveň je podstatné, že fotograf do snímků dokáže vměstnat i emoce, zároveň však fotky dodává brzy po skončení akce. Účastníci obřadu dostanou svatební foto již brzy po skončení akce.

Svatební fotograf se soustředí na zaznamenávání důležitých momentů svatebních obřadů a spolupracuje se svatebními agenturami a profesionály ve svém oboru, s nimiž se na svatbách setkává. Fotografické práce Pavla Zahálky mají nekonečnou šíři působnosti. A tak se fotograf vydává dokumentovat svatební obřady po celé republice, pyšní se výjezdy do nejzapadlejších koutů tuzemska. Zkušený fotograf proto dokumentuje v místech, jako je hlavní město, a pak taky Olomouc, Opava, Ostrava, Jihlava, Vyškov, Třebíč, Znojmo, Zlín, Brno, zamiloval si také Pardubice a Hradec Králové, v oblibě má zároveň Plzeň, České Budějovice, ale i Svitavy.

Webové stránky Zahalkafoto.cz zahrnují ukázky kompletní práce, svatební foto pořízené na zámku, poutavé svatební foto ze svatebního obřadu v lese, svatební foto ze zámecké zahrady, typické romantické svatební foto, anebo snímky z obřadu na hradě. Fotky dokazují kvalitu díky pořizování jak v interiéru, tak exteriéru. Jednotlivá objednávka fotografování akce počítá i s konečnou cenou, která zohlední finanční možnost zákazníka.