Svatební fotograf je důležitou součástí vaší svatby

15.11.2020

Svatební den bývá pro všechny zúčastněné nezapomenutelným životním zážitkem. Proto je důležitá fotodokumentace, která bude navždy připomínat významný krok. Svatební foto je vzpomínkou na rozhodující mezník, musí být tedy tvořeno s citem a v nejvyšší kvalitě. Svatební fotograf Pavel Zahálka je tím pravým mužem činu, jelikož se fotografování věnuje již dlouhý čas, má dostatek zkušeností i spolehlivé přístroje.

Svatební fotograf
Svatební fotograf

Svatby a další významné akce fotograf zaznamenává fotoaparátem Nikon D750 ve vysokém rozlišení, což umožňuje ze snímků vytvářet i plakáty. Po fotografování snímky v digitální podobě putují do studia, kde jsou pečlivě upraveny v programu Adobe Photoshop CC. Důležitý je rovněž fakt, že svatební fotograf Praha pracuje s citem, ale i v rychlé dodací lhůtě. Svatebčané tak téměř okamžitě po obřadu obdrží fotodokumentaci z významného dne.

Svatební fotograf Brno se soustředí na zaznamenávání důležitých momentů svatebních obřadů a spolupracuje se svatebními agenturami a profesionály ve svém oboru, které na svatbě potkává. Fotografické práce Pavla Zahálky mají nekonečnou šíři působnosti. Fotí svatby po celém území České republiky, pyšní se výjezdy do nejzapadlejších koutů tuzemska. Mezi oblíbená místa patří hlavní město Praha, dále Brno, Olomouc, Opava, Ostrava, Zlín, Znojmo, Třebíč, Vyškov, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, ale i Plzeň, Svitavy či České Budějovice.

Internetové stránky Zahálkafoto.cz obsahují ukázky jednotlivých prací, svatební fotografie ze zámku, svatbu v lese, v zámecké zahradě, na hradě i typickou ukázku romantické svatby. Na ukázkách je viditelná kvalita snímků pořízených v interiérech i exteriérech. Při objednávce konkrétního fotografování se domlouvá i cena, jež se přizpůsobuje přání zákazníka.