Stavební i technicky dozor při rekonstrukci či stavbě

19.07.2020

Máte v plánu výstavbu domu či objektu podobného typu? Nebo potřebujete objekt pouze rekonstruovat? Pak vám rozhodně přijde vhod technický dozor či stavební dozor, který zajistí, že vše proběhne bez sebemenších problémů. Stavební dozor nebo technický dozor je v případech stanovených zákonem nezbytností. Proto neváhejte a vyberte si takový, který vám dokáže poskytnout kvalitní služby.

Stavební i technicky dozor při rekonstrukci či stavbě
Stavební i technicky dozor při rekonstrukci či stavbě

Ulehčete si výstavbu s profesionálním dozorem

Hledáte vhodného člověka pro stavební nebo technický dozor? Pak se obraťte na stavbyadozory.cz, kde je v nabídce pestrá škála profesionálních služeb. Můžete si zde zajistit technický nebo stavební dozor investora, vyřízení přejímky bytu či domu, zastupování ve všech fázích projektování (už od vytvoření projektové dokumentace až po samotnou kolaudaci stavby), poskytnutí profesionálního poradenství nebo kupříkladu zajištění výkonu funkce koordinátora BOZP. Prakticky vůbec nezáleží na tom, jestli máte před sebou menší nebo větší výstavbu, roli dozoru a jeho výběr není radno podceňovat.

Technický dozor pro čerpání finančních prostředků z veřejných rozpočtů

Zákon říká, v jakých konkrétních případech je dozor bezpodmínečně potřeba. Stavební dozor je povinností pro každého, kdo staví nebo rekonstruuje svépomocí. Dozor pak zodpovídá za dodržování všech předpisů spolu se stavebníkem. Technický dozor je pak nutně potřeba tam, kde je využíváno financí z veřejných zdrojů. Tak to ukládá stavební zákon. V konkrétních případech tedy nelze tuto část stavby zanedbat.

A kdo je to vůbec technický dozor investora a co má vlastně na starosti? Tento člověk je k dispozici především investorovi a je mu nápomocen nejenom ve fázi projektování. Klidně vám tak může ušetřit nemalou částku peněz. Pak rovněž kontroluje samotný průběh stavby a hlídá možné komplikace. Na www stránkách stavbyadozory.cz si je možné nalézt odborný dozor, který dokáže zařídit vše podstatné za vás, a tak vám ušetří čas a také sníží výdaje.