Šperky z chirurgické oceli pro každou příležitost

21.09.2022

Šperky z chirurgické oceli patří mezi mé úplně nejoblíbenější. Hodí se totiž na každou příležitost. Kromě jiného jsem alergická na stříbro a na zlato, a to včetně toho "kočičího". Z těchto pochopitelných důvodů jsem byla nesmírně ráda, když jsem zjistila, kolik nádherných šperků se v současné době z chirurgické oceli vyrábí. Dokonce mám na svém prsteníčku snubní i zásnubní prsten, a to rovněž z chirurgické oceli. Prsteny jsou tak lehké a pohodlné, že mi vůbec nevadí je nosit každý den při všech běžných činnostech. Poměrně dobře se o ně umím starat, a tak vypadají stále jako nové, a to i po deseti letech manželství.

Stříbrné prsteny má sestra vyměnila za chirurgickou ocel

Stříbrné prsteny, které má sestra neustále nosila na svých rukách, před nedávnem vyměnila právě za snové prsteny z chirurgické oceli. Velmi se jí totiž líbil jejich velmi oslnivý design a také jejich vzhled. Velkou roli hrála také cena, která je oproti stříbru opravdu podstatně nižší. Nápad na tento typ šperků jsem jí sice vnukla já, ale strůjcem všeho byl především její snoubenec, který jí pořídil snubní prsten právě z chirurgické oceli a ona se do něj rázem zamilovala. Vygravírované datum žádosti o ruku jí naprosto a jistě vyrazilo dech. Z prstenu byla nadšená a její snoubenec snad ani nemohl čekat jinou odpověď na svoji otázku než "ano".

Stříbrné snubní prsteny jsou kouzelné, ale chirurgická ocel je ještě kouzelnější.

Stříbrné snubní prsteny jsou opravdu kouzelné, ale v momentě, kdy se vám do ruky dostane prstýnek z chirurgické oceli, okamžitě přehodnotíte svůj postoj k těmto šperkům. Prsteny z chirurgické oceli mají totiž své osobité kouzlo, často jsou osázeny zirkony, broušenými kamínky či krásnými perlami, které těmto prstenům dodávají ještě větší šmrnc. Zirkony z prstenů nevypadávají, což šperkům zaručuje velmi vysokou životnost a také je zde minimalizováno riziko poškození šperku a to vinou ztráty jednoho či všech kamínků.