Samolepky na helmu aneb jak získat osobní styl motorkáře?

05.11.2021

V žádném případě nemůže být pochyb o tom, že motorkáři jsou poměrně zvláštní a jedinečnou skupinou lidí. Při jízdě se na silnici zdraví, na srazech obdivují svoje naleštěné mašiny, ale přitom se v každém z nich probouzí malá závist ve chvíli, kdy vidí hezčí, výkonnější nebo dokonce rychlejší motorku. Každý motorkář má navíc svůj osobní styl. Pokud se i vy řadíte mezi nadšené jezdce v jedné stopě, pak byste měli začít s úpravou své přilby, protože se sériovou variantou tak dobře nezapadnete.

Samolepky na helmu

Velmi populární variantou úpravy motorkářské helmy jsou samolepky. Renomovaná společnost prodávající mimo samolepek na helmy také samolepky na kolo vám umožňuje vytvořit kompletně nový design. Vyberte si vlastní font písma, barevné rozložení a na samolepku samozřejmě můžete přidat i svoje oblíbené číslo. Volit pochopitelně můžete i mezi různými velikostmi samolepky, kdy nejmenší z nich má průměr 20 milimetrů, zatímco ta největší 40 milimetrů.

Zakázkové lakování

Samolepky na hokejku se na helmu dají také použít, nicméně žádná samolepka vám neumožní kompletní změnu designu. Ta je možná pouze po zakázkovém lakování. V České republice sice není tato úprava příliš obvyklá, ale věřte tomu, že při kombinaci vymazleného laku a perfektních samolepek vám budou ostatní motorkáři tajně závidět. Důležité je pouze promyšlení celkového barevného designu, aby vaše helma nepůsobila na první pohled jako pěst na oko.

Maska a změna typu helmy

Pokud se vám z nějakého důvodu nechce přelakovávat stávající helmu, pak máte ještě jednu možnost odlišení. Je jím přechod na novou přilbu, která ovšem nezakryje celou hlavu. Tyto typy helem jsou oblíbené zejména u majitelů elegantnějších motorek. V kombinaci se speciální maskou budete vypadat jedinečně, a navíc vám v zimních podmínkách nebude na motorce zima. I tento typ přilby samozřejmě můžete upravit pomocí samolepky na helmu.

Máte-li v garáži naleštěnou špičkovou mašinu, byla by škoda kazit její styl s obyčejnou helmou. Nebojte se její customizace prostřednictvím nového lakování nebo originálních samolepek.