Revize-elektro-praha.cz - Pravidelné revize elektrospotřebičů a hromosvodů

08.08.2020

Bezpečným, jednoduše dostupným a spolehlivým partnerem, který ve vašem objektu, firmě, výrobní hale či administrativní budově zajistí revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů, je firma revize-elektro-praha.cz. Společnost provádí veškeré revize elektroinstalace v Praze, ale rovněž celé České republice za použití těch nejmodernější technologií.

Pravidelné revize  hromosvodů
Pravidelné revize hromosvodů

Revize elektrospotřebičů jedině od Revize Elektro Praha

Firma revize-elektro-praha.cz měří zařízení vysokého a velmi vysokého napětí, realizuje montáže a opravy v rozvodnách 22kV, 110 kV, 220 kV, 400 kV, kde provádí rovněž elektrorevize. Do kompetencí firmy spadají rovněž montáže, opravy i elektrorevize vypínačů AEG(ALTSOM)S1 - 123 kV a 245 kV, vypínačů ALSTOM GL 31/312F1, vypínačů ALSTOMHVX 22 kV - izolovaných vákuem a rozvaděčů GMA - izolovaných plynem SF6. Nabídka společnosti zahrnuje rovněž plnění přístrojů plynem a měření velmi malých přechodových odporů a spínacích časů.

Revize elektrospotřebičů jsou povinné

Zákonem daná povinnost provádět pravidelné revize elektrospotřebičů je třeba zejména kvůli bezpečnosti práce, zdraví i ochraně zaměstnanců. Zaměstnavatel má totiž povinnost nechat provést revize elektrospotřebičů a rovněž revize hromosvodů. Firma Revize Elektro Praha se navíc pří provádění revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů zavazuje k ozkoušení, oštítkování i přeměrení. Hodnoty jsou pak zapisovány do revizních karet.

Zrevidujte hromosvody u vás doma

Blesk je nebezpečí pro stavby, občany, zařízení, instalace i inženýrské sítě, a přesně kvůli tomu se jako účinná ochrana instalují hromosvody. Právě revize hromosvodů je dalším ochranným činitelem. Při stavbě nového hromosvodu se provádějí takzvané výchozí revize. Nutné jsou pak také periodické revize hromosvodů a mimořádné revize hromosvodů.