Rekonstrukce bytu na klíč – za kvalitu platíte pouze jednou. Konec fušeřiny!

11.04.2020

Váš byt zoufale volá po rekonstrukci? Právě je nejlepší doba objednat si profi firmu - rekonstrukce bytu na klíč je dobrá možnost, jak mít byt za velmi krátký čas připravený k užívání. Vzroste jeho hodnota, a díky záruce od firmy máte vše jištěné. Proč se už přestává vyplácet levná fušeřina?

Rekonstrukce bytu na klíč
Rekonstrukce bytu na klíč

Pojďte do toho, je ta nejlepší doba

Právě je nejlepší doba pro rekonstrukci bytů. Ceny jsou nízko, a byt, který si vylepšíte, výrazně nabude na hodnotě. Rekonstrukce bytu na klíč je komplexní proces, kdy již od začátku přesně sami určujete, jak bude váš vysněný prostor vypadat. Od samotného 3D návrhu, kdy si rozmístíte kuchyňskou linku, koupelnu, pokoje, dveře i zárubně, se můžete sami přesvědčit jak byt bude vypadat. Na návrhu vidíte vše, do poslední zásuvky.

Zvládnete to i sami?

Zvažujete, že rekonstrukci zvládnete svépomocí? Tato varianta se sice na první pohled jeví jako úspornější, ale v konečném důsledku se vám může pořádně prodražit. Nejen, že jste odkázáni na různé řemeslníky, jejichž práce na sebe v žádném případě nenavazuje, a rekonstrukce se tak nepříjemně oddaluje, ale také v konečném důsledku nemáte přehled o ničem. Rekonstrukce bytu na klíč nabízí kvalitní řemeslnou práci se zárukou. Vše odsýpá, a vy jste za krátkou dobu od schválení návrhu již schopni převzít hotový byt.

Jak je to s cenou?

U kvalitní firmy, která provádí rekonstrukce na klíč, máte vždy jistotu kvality. Vše, co je objednáno, je precizně splněno. Na vše máte záruku. To u samostatně provedené práce, kdy naháníte známé nebo řemeslníky, jejichž práce na sebe nijak nenavazuje, nikdy nemáte. Fušersky odvedená práce se tak bohužel často nepříjemně podepisuje na celém bytě. Tu je kachlička špatně uřezaná, tam protéká odtok umyvadla. U nekvalitních prací se vám cena může mnohonásobně navýšit.

A co vy? Jakým stylem budete rekonstruovat váš byt?