Průmyslové kamery Hikrobot – pokročilá řada produktů pro strojové vidění v průmyslu

04.02.2022

Nabídka průmyslových kamer je velmi široká, najít ten ideální produkt si žádá trpělivost. Pokud hledáte pokročilé průmyslové kamery, skvělé možnosti nabízí společnost Hikrobot se svou řadou kamer CA Series.

Spolehlivá technologie

Průmyslové kamery CA Series se zaměřují na nízké a střední rozlišení s vysokou kvalitou obrazu. Nabízí se dvě možnosti datového rozhraní - ETH port či USB port. Díky tomu je kamera schopna vyhovět požadavkům na vysokou snímkovou frekvenci a stabilně poskytovat vysoce kvalitní snímky. Čipový program Sony je konzistentní a dosahuje vynikající kvality zpracování. Rozlišení kamer této řady pokrývá 300 Kpx - 6 Mpx. Vylepšený model čipu zvládne splnit i potřeby aplikací strojového vidění v pásmu infračervených vln mezi 750-1100 nm.

Vysoká kvalita obrazu

V kamerách řady CA jsou využívány dva základní čipy - CCD, nebo CMOS. S modelem s vysokou snímkovou frekvencí může nejvyšší snímková frekvence dosahovat až 814 snímků za sekundu. Čip řady Sony Pregius, kterým jsou kamery také vybaveny, nabízí skvělé vlastnosti jako je široký dynamický rozsah, vysoká citlivost, nízký šum a nízký proud. Výsledkem je tak vynikající kvalita obrazu.

Globální závěrka

Mezi další výhody těchto kamer rozhodně patří technologie podporující globální závěrku. Díky té je možné snadno zachytit vysokorychlostní dynamické snímky. Pokrývá tak potřeby standardních aplikací. U některých modelů z této řady je k dispozici ultrakrátká expozice s délkou 1 μs, tento parametr oceníte zejména pro letecké snímkování a další průmyslová odvětví.

Řada průmyslových kamer CA Series nabízí kvalitní produkty, které umožňují spolehlivé strojové vidění. Ve výbavě by vám neměly chybět ani čtečky čárových kódů a další zařízení pro kamerovou kontrolu kvality.