Pronájem lešení Kladno: Kvalitní lešení včetně montáže a demontáže

25.02.2022

Jestliže aktuálně hledáte lešení pro práci na rodinném domě či komerčním objektu, využijte pronájem lešení Kladno. Získáte kvalitní a spolehlivé lešení, a to včetně profesionální montáže a demontáže. Můžete se tak bez problému pustit do práce.

Spolehlivé lešení

Půjčovna lešení Kladno nabízí k pronájmu spolehlivé lešení BOSTA 70. Jde o pracovní a ochranné lešení široké 70 centimetrů skupiny 3 se zatížením plošiny 2 kN/m2. Skládá se robustních stavebních dílů - žárově zinkované oceli nebo hliníku a dřeva chráněného proti hnilobě. Navíc podléhá trvalé kontrole při výrobě. Lešení je tak bezpečné a spolehlivé. Hodí se zejména pro rekonstrukce objektů, malířské, obkladačské nebo zateplovací práce. Pronájem lešení Kladno nabízí skvělé možností.

Montáž lešení

Společnost kromě samotného pronájmu lešení nabízí také jeho montáž a demontáž. Jednotlivé systémové díly jsou jasné a funkční, předchází tak možnému vzniku chyb při stavbě. Spoje jsou precizní, díky čemuž nelze lešení stavět nakřivo. Celá montáž je tedy snadná a rychlá se zaručenou správností. Jestliže vás zajímá odhad ceny, podívejte se na ceník pronájmu lešení. Přesnou kalkulaci lze zaslat na základě fotografií a rozměrů po zaměření technikem.

Různé využití

Lešení BOSTA 70 lze přizpůsobit dle aktuálních potřeb. K dispozici je mnoho podlážek s různou délkou a vertikální rám o různých výškách. Lze tak lešení snadno uzpůsobit pro vybraný tvar terénu a fasády všech typů domů. Lešení je navíc možné využívat pro venkovní i vnitřní práce. Využijete ho tedy například pro fasády, zateplování, malování, stavby, rekonstrukce domu a podobně.

Pronájem lešení včetně jeho montáže a demontáže nabízí skvělé možnosti pro každého. Získáte tak spolehlivé lešení pro různé práce na domech a dalších objektech.