Porovnejte si ceny plynu u různých dodavatelů

01.10.2019

Ceny plynu na světových burzách poklesly o 50 procent. Ušetřit tak mohou výrazně jak domácnosti, tak i velké společnosti, které navíc ušetří díky příznivému vývoji kurzu eura. Jediné co je třeba, je vyřešit výběr nejvhodnějšího dodavatele a rozumně si počínat při srovnání cen plynu.

Jaké máme ceny plynu

Vybírat můžete ze šesti tarifů, které jsou nabízeny naší společností Enra Services. Rozhodnete-li se vyměnit stávajícího dodavatele, jde o běžný postup, jehož realizaci klidně nechte pracovníkům společnosti ENRA. Linka zákaznické podpory je k dispozici všechny dny v týdnu a na její pomoc se můžete vždy spolehnout.

U společnosti Enra Services je cena zemního plynu v porovnání s konkurencí menší, díky nízkým provozním nákladům a pro konečného spotřebitele se nemění. Neobsahuje další aktivační či deaktivační náklady, či další schované náklady, také můžete využít věrnostní program a tímto způsobem výrazně ušetřit.

Jak porovnat cenu plynu

Nevíte, který z nabízených tarifů bude pro vás tím nejvýhodnějším? Jednoduše použijte on-line počítačku, která vám pomůže při rozhodování najít nejlepší cenový tarif. Aplikace kalkulačky není nijak složitá, pokud znáte množství spotřebovaného plynu, tak jí vložíte. Pokud nemáte přesný údaj o spotřebě k dispozici, pro dostačující srovnání je potřeba uvést druh bydlení a pro jaký účel plynu potřebujete.

Počítač vám sám spočítá a ukáže výsledek, podle nějž bude možno vyhodnotit nevýhodnější nabídku a rozhodnout se pro ní. Zvolením vhodného tarifu po srovnání cen ročně uspoříte zajímavou sumu peněz.

Dohodnutý tarif za plyn vám zůstane, protože klientům nejde zvýšit primárně dohodnutou cenu za plyn. Zajišťuje to příslušná právní úprava, tak i dodavatel plynu ve svých obchodních podmínkách. Zároveň ty, rovněž tak ceník s jednotlivými tarify, smlouvu a všechny informace pro spotřebitele, jsou na webových stránkách dodavatele, kde je možno si je podrobně předem přečíst.