Plesové šaty je třeba vybírat s patřičnou obezřetností

27.04.2020

Když se řekne plesové šaty, ihned si představím krásné dlouhé šaty, a to nejlépe v netradiční barvě s obrovským rozparkem na zádech a také na hýždích. Když ovšem podobné šaty hledám v buticích, málokdy naleznu vhodný kousek, který bych byla ochotna vynést na ples, a to na jakýkoliv. Proto jsem se obrátila na značku Jovani, která má v oblasti plesových šatů jisté přednosti. Nejenže jsou totiž vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které se příjemné nosí, nýbrž jsou také neskutečně krásné, dechberoucí, velmi lichotivě zdůrazňují ženské přednosti a nedostatky naopak velmi obezřetně zakrývají. Díky tomu, že střihy jednotlivých šatů jsou skutečně velmi rafinované, si člověk má opravdu z čeho vybírat. A tak jsem ani já letos neváhala a již na jaře jsem si vybrala šaty, které se chystám obléct na maturitní ples mého syna.

Prodej plesových šatů jsem stihla na poslední chvíli

V momentě, kdy byl zahájen prodej plesových šatů na nadcházející sezónu, byla jsem se svým mužem a také synem na dovolené v Řecku. Tudíž jsem si nevšimla toho, že řada krásných šatů byla již nenávratně vyprodána. Já jsem si ovšem i přesto po našem návratu od moře, vybrala jedny skutečně luxusní a nadčasové plesové šaty, které mi pochválil nejen můj manžel, nýbrž i náš lehce stále velmi pubertální syn Tomáš, který bude v lednu maturovat. Díky krásným červeným šatům jsem se alespoň na jeden večer stala skutečnou bohyní celého plesu. Žádná z maminek neoplývala tak vytříbenými šaty, jako já. Nechci se vychloubat, ale byla jsem ráda, že jsem na plese nepotkala nikoho, kdo by oblékl podobně vypadající šaty, jako já.

Dlouhé plesové šaty v červené barvě, ve kterých jsem se cítila skvěle

Mé krásné červené dlouhé plesové šaty, mi skutečně snad i ubraly roky. Cítila jsem se v nich naprosto famózně a nejméně o deset let mladší. Neoblékla jsem žádný výstřední model, za který bych se musela stydět a poslouchat poté doma od syna, že rodiče jeho spolužáků tvrdí, že nemám soudnost ve svých letech, nýbrž klasické červené dlouhé šaty s úžasným rozparkem, který velmi decentně odhaloval mé nohy a také záda. Materiál, ze kterého jsou navíc šaty vyrobeny, se nosí zcela sám a v šatech se cítí skvěle každý, kdo je vezme na sebe.