PDR software aneb chcete si program sami vyzkoušet?

23.03.2023

Jako mechanici pravděpodobně nejste tak zběhlí v moderních internetových technologiích, a proto budete s investicemi do specializovaných programů poněkud skeptičtí. Není se však čeho obávat, protože PDR software si ještě před finálním pořízením můžete vyzkoušet zcela zdarma. Sami se tak přesvědčíte o tom, jak prospěšné jsou internetové technologie v oblasti automotive.

Jak si program vyzkoušet?

Pokud se vám PDR software líbí, můžete si ho pochopitelně zdarma vyzkoušet přímo v podmínkách vašeho autoservisu nebo dílny. To je oproti konkurenčním řešením obrovská výhoda, protože před uzavřením smlouvy budete přesně vědět, co od programu očekávat. Stačí zavítat na příslušené webové stránky, kde se zaregistrujete a po dokončení procesu si můžete program vyzkoušet, a to až na dobu 30 dní.

Kolik software stojí?

Jakmile si specializovaný software trochu osaháte, existuje poměrně vysoká šance, že si jej budete chtít pořídit. V takovém okamžiku však začnete řešit pořizovací cenu, která u PDR softwaru není nijak vysoká. V závislosti na délce zvoleného předplatného se totiž pohybuje od 1 000 do 1 400 Kč za měsíc. Tato částka se sice může zdát vysoká, nicméně berte v úvahu množství ušetřeného času a také množství zefektivněných administrativních procesů. Je možné ji platit měsíčně nebo jednorázově na celé předplacené období.

Kde si jej objednat?

Objednávky specializovaného softwaru můžete provést z pohodlí svého domova, a to na příslušných internetových stránkách. Prostřednictvím jednoduchého formuláře na sebe kompetentním obchodním zástupcům necháte kontaktní údaje včetně textu krátké zprávy, a oni se vám při nejbližší možné příležitosti ozvou. Kromě toho je ke standardní komunikaci možné využít email.

Internetové technologie představují v automotive budoucnost. Jděte s dobou a nebojte se program vyzkoušet. Této investice určitě nebudete litovat.