Pánský striptýz aneb proč vyrazit na pánskou erotickou show?

10.02.2021

Určitě jste slyšeli o fenoménu moderní doby, kterým je nepochybně striptýz. Jeho pánská či dámská varianta se stala velmi populární a každý týden se do striptýz barů vydávají stovky lidí. Není se čemu divit, protože v době plné stresu není na odpočinek prakticky žádný čas. Pánský striptýz je přitom ideální příležitostí k odreagování a užití si velkého množství zábavy. Pohled na svalnatého a sexy striptéra se vám určitě bude líbit, takže neváhejte a vyrazte s kamarádkami do nejbližšího baru.

Bojíte se jít sama na striptýz?

I když nejsou sexuální témata v žádném případě tabu, může se stát, že se budete sama ostýchat vyrazit do erotického baru. Tento problém má však jednoduché řešení. Stačí vyrazit v partě několika kamarádek na pánský striptýz, kdy si vzájemně dodáte odvahy a zvednete si sebevědomí. Většina žen však nevyráží na striptýz za erotickým potěšením, nýbrž za čistou zábavou. Pro muže je totiž ženské nakrucování zcela přirozené, ale naopak ženám připadá vlnící se muž celkem vtipný. Pokud se ovšem striptér ocitne na soukromé oslavě nebo rozlučce, nepochybně se ve vás probudí i sexuální tužby.

Proč tedy jít na striptýz?

Možná se vám to bude zdát zvláštní, ale většina žen chodí na pánský striptýz kvůli hodnocení vypracovaných profesionálních tanečníků. Striptéři jsou pro ženy nedotknutelné objekty zájmu, takže mohou veřejně obdivovat nebo kritizovat jejich těla či pohyby. Ženy navíc v průběhu show získávají nad striptérem určitou moc, čehož se jim v běžném životě nedostává. Často se totiž striptér snaží uspokojit všechny erotické tužby svých divaček.

Toužíte po soukromé show?

Pokud se vám myšlenka pánského striptýzu líbí, není nic jednoduššího než si profesionálního svalovce objednat k vám domů. Může se stát zpestřením nudnější akce, jíž je rozlučka se svobodou, nebo narozeninovým dárkem pro vaši nejlepší kamarádku. Na webu si vyberete striptéra přesně podle vašich představ, vyplníte několik základních informací a ve smluveném termínu si budete užívat pohled na vypracované tělo.

Láká-li vás vyrazit na pánský striptýz, tak určitě neváhejte. Nejedná se o nic pohoršujícího, naopak si s kamarádkami užijete spoustu skvělé zábavy a možná i trochu erotického vzrušení.