Originální autosamolepky a proužky na ráfky

06.03.2020

Dumáte, čím by se mohl váš motocykl či aotomobil odlišovat od ostatních? Originálním řešením jsou osobité autosamolepky, jež vám můžou ozdobit kapotu, ozdobí jiné části na vašem vozidle, i třeba ráfky. Váš vůz díky tomu zaujme originálním designem, a ještě vás to bude stát velmi málo. Variabilní Barevné a černobílé samolepky na auto sluší všem karoseriím.

Autosamolepky
Autosamolepky

Vašemu autu budou slušet originální autosamolepky a proužky na ráfky

Neobvyklé autosamolepky a zajímavé proužky ráfky prodává obchod PŽ Design, kde jsou k  mání autosamolepky a proužky na ráfky za velice příznivé ceny. Najdete tu polepy na boky, jakékoliv proužky na ráfky, pozoruhodné rychlé pruhy, neotřelá clonítka, hezké polepy na budíky, znamenité zvířecí motivy, populární čínské znaky a autosamolepky s ostatní tématikou. Svůj účel spolehlivě splní všelijaké samolepky na auto, proužky na ráfky a ostatní výrobky.

Avizované samolepky na auto vyrábíme z profesionálních samolepících fólií, jsou rozřezávány na plotru. Jednotlivé samolepky na auto jsou se značkou Avery, 3M, eventuálně ORACAL, jež mají dlouhou, pětiletou životnost. Nějaké samolepky na auto mají delší odolnost než pět let. Zájemci si ale musejí na jejich vyrobení dohodnout individuálně.

Autosamolepky na auto

Pokud jste si vybrali odpovídající autosamolepky pro svůj vůz, posléze omyjte vnějšek auta a autosamolepky na karoserii nalepte. Je velmi odolná, a tak je nezdevastuje ani déšť, ani prach, sluníčko anebo mrazivé počasí. Jestli se vám autosamolepky už nelíbí, ovšemže je můžete zaměnit, jelikož jednotlivé samolepky na auto jsou velice snadno sejmutelné.

Mimo samolepky na auto jsou v internetovém obchodě žádané také proužky na ráfky, uvedené proužky na ráfky pasují na veškeré typy kol, vyrábějí se v mnoha šířkách. Proto vámi koupené proužky na ráfky mohou být jednoduché, reflexní i fluorescentní a úspěch v ulicích s nimi máte jednoznačně zaručený.