Oprava důlků na karoserii: Jak probíhá s použitím metody PDR

07.12.2021

Slyšeli jste již někdy o metodě PDR? Paintless Dent Repair? Jedná se o naprosto unikátní metodu, používanou k opravě vozidel po krupobití, po nešetrném parkování nebo po poničení vandaly. Oprava důlků na karoserii s použitím PDR technologie je výjimečná v tom, že po její aplikaci není nutné opravovat poškozený lak na automobilu.

Provádíme kompletní opravy důlků na karoserii 

Oprava důlků na karoserii je ve většině autoservisů prováděna s použitím klasických metod, které zasáhnou do původního laku auta, a následně musí být s pomocí tmelení, broušení a lakování tyto porušené plochy opraveny. S neustálým vývojem v automobilovém průmyslu ale vyšlo najevo, že poškození původní karoserie vozu je zbytečné. Metoda PDR je totiž šetrná, finančně nenáročná a ekologická.

Moderní a profesionální přístup

Moderní autoservisy, které se nebojí do nabídky svých služeb zahrnout moderní postupy oprav automobilů, se PDR technologii věnují, a o zákazníky nemají nouzi. Každý majitel vozu totiž v případě nutnosti opravy po kroupách, upřednostní méně invazivní zásah do karoserie svého vozu. PDR metoda spočívá v tom, že probíhá za studena a s použitím specializovaných nástrojů. které slouží k vytlačení a vytažení karoserie do jejího původního stavu.

Rychlá a kvalitní oprava

Synonymem moderních přístupů bývá jejich vysoká cena, ale v případě Paintless Dent Repair metody tomu tak není. Kupodivu je to přesně naopak. Po finanční stránce se vám vyplatí investovat do moderní rekonstrukce vozu s použitím metody PDR, než zvolit klasické a zastaralé zásahy do karoserie.

Při výběru autoservisu pro svůj vůz dejte přednost těm, které používají moderní technologie a postupy. Váš vůz dostane zaslouženou péči - a vy ušetříte.