Ohýbání trubek: Profesionální služby uspokojí náročné projekty

11.08.2022

Ohýbání trubek je klíčové pro mnoho různých oblastí, tyto produkty totiž najdou využití při rozmanitých projektech. Využívány jsou nejmodernější technologie pro ohýbání tenkostěnných i silnostěnných profilů trubek.

Ohýbání nerezových trubek

K ohýbání nerezových trubek jsou využívány CNC ohýbací stroje. V dílně Amilu nabízí špičkové služby. Programovatelný ohýbací stroj s digitálním měřením je vhodný pro ohýbání trubek v opakujících se sériích. Umožňuje ohýbání jeklů i různých profilů. Ohýbačka je navíc vybavena hydraulickým vyhlazovačem a boosterem pro vnější vyhlazení ohýbané trubky, v neposlední řadě pak perfektní výsledek zajišťuje kuličkový trn s automatickým přimazáváním proti bortění trubky v ohybu.

Ohýbání trubek

Profesionálové nabízí také konečné zpracování ohýbaných trubek jako je řezání, odhrocení, zužování a roztahování konců trubek, vrtání otvorů, svařování a povrchové úpravy. Získáte tak kvalitní základ pro svůj projekt. Ať už jde o výrobu nemocničního vybavení, automotive, zábradlí, stojany na kola, či třeba ohýbání trubek a profilů pro dětská hřiště a venkovní profily. Díky ohýbání hliníkových profilů lze realizovat rozmanité projekty, problémem není ani ohýbání ocelových profilů.

Ohýbání trubek za studena

Vzhledem k tomu, že probíhá ohýbání trubek za studena, můžete se spolehnout na skvělý výsledek. Minimální rádius ohybu je 1,5 D. Profesionálové pracují se slabostěnnými i silnostěnnými trubkami o průměru do 80 mm, ovšem zajistit lze i větší průměry. Společnost Amilu ohýbá běznou ocel, nerez i hliník dle vaší výkresové specifikace. Navrhnou pro vás optimální řešení.

Ohýbání trubek a jeklů najde využití při realizaci různých projektů. Můžete jednoduše zaslat poptávku a získat potřebné trubky pro svůj projekt.