Odpočívadlo pro kočky si má sestra nemůže vynachválit

26.04.2020

Když si má sestra pořizovala svou první kočku, bydlela s námi v pronajatém bytě, který jsem společně s ní využívala jako kolej pro studijní účely. Byteček to byl skutečně malý a zpočátku jsem tak sestře její úmysl, ponechat si kotě, které našla před branami školy, rozmlouvala, ovšem má sestra je tvrdohlavý beran, který si do věcí nenechá příliš mluvit, a tak se malé nalezené kotě, stalo naší další spolubydlící, kterému bylo ovšem třeba pořídit zejména odpočívadlo pro kočky, jelikož místa v bytě nebylo mnoho a kotě jednoduše potřebuje své útočiště. Antracitové odpočívadlo, si malá Lestra, jak se koťátko jmenuje, velmi zamilovala a má sestra taktéž.

Odpočívadlo pro kočky na parapet
Odpočívadlo pro kočky na parapet


Odpočívadlo pro kočky, které nezabere příliš mnoho místa

Odpočívadlo pro kočky, které jsem sestře s dobrým úmyslem pořídila, v našem malém bytě skutečně příliš místa nezabere. Je velmi malé a praktické, tudíž o něm ani nevíme. Naopak v bytě vytváří velmi příjemnou kulisu, která našemu pohodlí, možná i tak trochu chyběla. Lestra si samozřejmě své nové místečko velmi rychle zamilovala a dnes si na něm pravidelně brousí své drápky, hraje se zavěšenými bambulkami a večer skládá svou hlavu do domečku na samém vrcholku odpočívadla a vychází z něj až ve velmi pozdních ranních hodinách. Spokojenost je tak oboustranná.

Naše maminka neodolala a také si pořídila do bytu kočičku

Naše maminka po své návštěvě v našem malém skromném příbytku s naší novou společnicí Lestrou, neodolala jejímu šarmu a pořídila si také malé kotě, kterému rovněž pořídila naprosto identické odpočívadlo pro kočky. Žije sama, a tak se jí společník do domu rozhodně hodí. Tudíž jsme jí její plán, nikterak nehanily a ba naopak jsme jí s výběrem toho správného kočičího parťáka, pomohly a dnes má doma malou kočičku Nelinku, o kterou se stará doslova jako o novorozeně. Nyní jsme tedy taková malá kočičí rodinka.