Moderní sedací souprava jako jádro vašeho obývacího pokoje

09.08.2020

Sedací soupravy v dnešním zrychleném světě představují odpočinkový ráj, kde je možné relaxovat. Sedací soupravy od nás jsou kombinací luxusu a pohodlí, estetiky a praktické fuknce v jednom. Sháníte novou sedací soupravu a představujete si něco originálního. Přijďte si pro radu k nám. Náš nábytek je totiž vyroben těmi nejlepšími řemeslníky s dlouholetými zkušenostmi.

Moderní sedací souprava
Moderní sedací souprava

Do reprezentačních prostor se hodí luxusní kožené soupravy

Reprezentativní, luxusní kožené sedací soupravy z naší široké nabídky jsou většinou potaženy kůží. Dostupná je celá řada barevných provedení, stejně jako je možnost konkrétní sedací soupravu upravit dle rozměrů místnosti. Mimo jiné vyrábíme také luxusní kožené sedací soupravy na míru, které se často nacházejí v reprezentačních sálech, ale rovněž bývají umístěné v přijímacích halách a hotelových atriích. Značky Polstrin Design a PF Nábytek jsou symbolem pro českou kvalitu a dobrého českého jména.

Moderní soupravy

Velký výběr sedacího nábytku potěší oko každého designéra, může ovšem být těžkým oříškem pro ty, kteří si beztak dlouho vybírají tu pravou sedací soupravu. Samotný výběr moderní sedací soupravy vám ulehčíme buď na našich internetových stránkách, kde si vyberete soupravu podle svých potřeb, nebo rovnou v naší designové prodejně. Moderní sedací soupravy od nás jsou vyrobeny z masivu a lamalových roštů, zahrnují moderní sedací soupravy rohové, čalouněné a kožené.

Účelné rozkládací pohovky a rozkládací sedací soupravy

Součástí sortimentu jsou i rozkládací sedací soupravy. Praktické rozkládací sedací soupravy se hodí do menší bytů, nebo do obývacích pokojů či pokojů pro hosty. Beze sporu by se rozkládací sedací soupravy hodily rovněž do kanceláří pro občasné odpočinutí po těžké práci.