Mobilní vířivky aneb pohodlí dostupné všude

23.08.2020

Dnešní uspěchaná, doslova nezastavitelná doba může dát člověku někdy pořádně zabrat. A když už je té práce nad hlavu, není na škodu si dopřát trochu toho nic nedělání a relaxu. Málokdo by se však odhodlal vyrazit desítky kilometrů daleko za masážemi a vířivými vanami - a není se čemu divit. Odpočinek si totiž můžete dopřát už i doma a postačí vám k tomu kvalitní víno a pohodlí mobilní vířivky.

Mobilní vířivky
Mobilní vířivky

Dost místa pro celou rodinu

Na trhu dnes lze najít hned několik druhů mobilních vířivek, které se liší převážně velikostí a značkou. Objevit tak můžete menší typy určené pro dva až čtyři lidi nebo mnohem větší, verze s kapacitou pro pět, a dokonce i šest osob. Ty se většinou dají skvěle využít i jako bazény. Jejich jasnou a nepřehlédnutelnou výhodou je velmi rychlá instalace, která vám zabere pouhých pár minut. Většina vířivek se zvládne sama nafouknout do deseti minut a pak už ji pouze stačí zastrčit do zásuvky.

V létě na zahradě, v zimě na chatě

Jednou z dalších výhod, co mobilní vířivky přináší, je velice snadná manipulace. Klasickou vířivku si postavíte na jedno místo a nejbližších pár let se z tohoto místa lehne, kdežto u mobilních verzí je možnost přesunu kdykoli se vám to zlíbí. Až nastane krutá zima, můžete svůj relaxační koutek sklidit do garáže nebo ji odvézt s sebou na chatu a dopřát si trochu odpočinku i tam. Nebo ji můžete umístit do své zimní zahrady. Možností je v tomto směru nekonečno.

Kde se pohybuje cena?

Klasické nafukovací mobilní vířivky se obvykle pohybují kolem deseti tisíc korun - záleží hlavně na velikosti a dané značce. Pokud se ovšem nebojíte si trochu připlatit, můžete zvolit jednu z vyšších řad, kde se suma může vyšplhat až na třicet, dokonce i padesát tisíc korun.

V případě, že byste si volbou nebyli jisti, nebojte se obrátit na zkušené odborníky, kteří vám rádi pomohou.