Mateřská školka Praha nabízí nejlepší péči pro vaše ratolesti!

15.07.2020

Soukromé mateřské školky jsou často přehlížené, byť neprávem. Často totiž nabízejí daleko lepší péči a možnosti aktivit než instituce zřizované naším státem. Nic ovšem není tak růžové, jak by se na první pohled mohlo zdát. Za měsíční poplatek přibližně 3000 korun se však vašemu dítěti dostane té nejlepší možné péče.

Mateřská školka Praha
Mateřská školka Praha

Jak mateřskou školu vybrat?

Mateřskou školu byste měli vybírat především podle blízkosti k vašemu bydlišti a kvalitě poskytovaných služeb. V tomto je mateřská školka Praha naprosto unikátní, neboť provozuje po celém hlavním městě hned 6 samostatných institucí. Všechny pochopitelně dosahují prvotřídní kvality. Uvnitř naleznete barevné a příjemné prostředí, ve kterém se budou děti cítit jako doma. Některé školky se nachází kousek od lesa, takže mohou být děti v kontaktu s přírodou.

Jaké aktivity děti čekají?

Školku byste mimo jiné měli vybírat i podle aktivit, které budou vaše ratolesti provozovat. Mělo by se jednat zejména o rozvojové činnosti, jež by měly podporovat a rozvíjet talentové schopnosti dětí. Samozřejmostí je výuka angličtiny s rodilým mluvím, díky čemuž vaše ratolesti proniknou daleko rychleji do problematiky cizího jazyka. V rámci sportovních aktivit se děti mohou naučit hrát tenis, chodí plavat nebo se mohou věnovat některému z tanců.

Co budou děti jíst?

Mateřská školka Praha klade mimo výuky důraz také na správné, a hlavně zdravé stravování. To je totiž pro psychický i fyzický rozvoj dítěte nezbytné. Jsou proto přísně dodržována legislativní nařízení, které bez výjimky stanovují minimální četnost daných potravin v dětském jídelníčku. Dětem je tak pravidelně servírováno jak rybí, tak i hovězí maso, ale také bezmasá jídla nebo sladké pokrmy. Tímto způsobem je vytvořena dokonale vyvážená strava.

Soukromé mateřské školky jsou dlouhodobě na vzestupu, a nic nenasvědčuje tomu, že by měla jejich sláva skomírat. Klidně do ní zapište své dítě i vy.