Látkové rolety na míru představují nový styl domácnosti i kanceláře

03.07.2020

Pryč je doba, kdy jsme si přáli všechno strohé a neosobní. Látkové rolety na míru vám zajistí optimální míru přítmí a individuální řešení každé místnosti - a to jak v bytě, tak kancelářích. Jaké jsou nejoblíbenější rolety současnosti?

Látkové rolety
Látkové rolety

Látkové rolety na míru se staly trendem

Možná jste to již také zaznamenali - látkové rolety prošly technologickou revolucí a představují zcela nový pohled na to, jak lze řešit zatemnění v prostoru. Díky individuálnímu přístupu k výběru použité technologie i výběru látky jsou látkové rolety na míru vhodné pro použití v celém interiéru. Můžete si jimi zkrášlit obývací pokoj, ložnici i kuchyň. A v poslední době se stávají stále oblíbenější i v kancelářích a komerčních prostorách. Pomalu si vybudovaly své pevné místo na trhu a nyní představují dokonalý trend v bydlení.

Znáte technologii den a noc?

Rolety, které jsou elegantním a stylovým doplňkem interiéru, v nedávné době představily novinku. Tím je technologie rolety den a noc. Ty připomínají z hlediska funkčnosti spíše žaluzie, ale z konstrukčního pohledu se stále jedná o rolety. Je to vysoce praktická volba, jak si okamžitě měnit intenzitu světla v místnosti. Skládají se ze dvou látek - průsvitné a zatemňující, které se po pruzích střídají. Přejete si jinou intenzitu světla v místnosti? Stačí jeden pohyb, a vše je podle vašich představ.

Římské rolety jsou trendem, který musíte mít

Pokud jste doteď nebyli příznivci rolet, rádi vám představíme římské rolety. Jejich unikátní a elegantní vzhled vás doslova nadchne. Pomocí volby vhodné látky si v celém interiéru vašeho domu vytvoříte jemný stín a dostatek soukromí. Některé látky jsou vhodné pro spací místnosti, jiné jsou spíše záclonového typu, a jsou tak ideální možností pro kuchyně, pokoje i kanceláře.

Látkové rolety prošly mnoha inovacemi a představují nový trend v bydlení.