Kde pořídíte krbová kamna a krby?

16.03.2019

Společnost ProfiKrby se zaměřuje na originální krby a jedinečná krbová kamna - profesionální díla budovaná s citem pro jedinečnost, jež se dají upravovat z mnoha hledisek - designového, k tomu ještě podle výkonu a podle využití. Unikátní krbová vložka Kobok pro krbová kamna má desetihodinovou akumulační lhůtu, k tomu plní společenské a designové zastoupení každého interiéru.

Krbová kamna Thorma kachlová
Krbová kamna Thorma kachlová

Výčet detailních položek zahrnuje jak krbové vložky Kobok, užívané stavební hmoty na krby, hmoty na tepelné rozvody, jednotlivá krbová příslušenství a rozmanité doplňky, krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, kouřovody a příslušenství, nevyjímaje metodiku, správné udržování a veškeré vyčištění krbů. Samozřejmostí je rovněž veškeré čištění komínů. Případní klienti, které zajímají akumulační krby, nabízené krby s akumulační látkou kolem krbové vložky, případně na spalinové trase nebo na krbovém plášti, mohou využít vodní energie koncentrované do akumulační nádržky. Takto zhotovené krby mají energetické zvýhodnění, úspory pocítí domácnosti i okolní prostředí.

Sortiment firmy je zaměřen na krbová kamna Thorma, krbová kamna Thorma s výměníkem, krbová kamna akumulační, krbová kamna s designem krbu i moderní sporáky na tuhá paliva. Důležitým mezníkem, kterého si budou cenit vážní zájemci o krbová kamna, spolehlivá krbová kamna Thorma a oblíbené sporáky Thorma, jsou nepostradatelné náhradní části, jako jsou náhradní vyzdívky anebo skla do kamen.

Praktická krbová vložka by měla být nakoupena v návaznosti na tyto parametry: průměrný výkon v hodině, účinnost, skutečné proporce dveří, konkrétní rozměry sirky s rámem, skutečné vyvedení, k tomu ještě změřený průměr kouřovodu. Pro zájemce je tu krbová vložka, která se prodává v desítkách vyvedeních. Při výběru a nákupu se opravdu vyplatí spojit se s našimi odbornými specialisty, kteří zákazníkům ochotně poradí, jaká krbová vložka by byla nejvhodnější k pořízení.