K čemu slouží fotopasti?

01.08.2020

Fotopast je praktický aparát, které má vícero užití. Lapit se do ní může jak zvíře, tak třeba člověk. Pojďme si ukázat, k čemu všemu mohou fotopasti sloužit, jak vybrat ty správné a kde je zakoupit.

Sledujte zvěř a její pohyb

Fotopasti využívají především myslivci a lesníci, kteří s nimi sledují pohyb zvěře. Vlastní fotopasti mají také ochránci zvířat, kteří musí sledovat hlavně ohrožené druhy zvířat a jejich případný návrat do krajiny ČR. S fotopastmi jsme třeba zjistili, že se u nás zase daří rysům a že se v blízkosti Doks zabydlela vlčí rodinka.

Fotopasti proti vandalům
Fotopasti proti vandalům

"Fotopasti proti vandalům"

Fotopasti jsou populární rovněž u majitelů nemovitostí, kteří s jejich pomocí ochraňují svůj majetek. Fotopasti využívají také městští a obecní strážníci, kteří je přidělávají tam, kde byl kupříkladu opakovaně ničen obecní majetek.

Ideální fotopast a její výběr

Jestliže se ve výběru fotopasti moc nevyznáte, nechejte si radši poradit. Každý dobrý ochodník by vám měl poradit s ohledem na vaše potřeby. My vám pak doporučujeme UO Vision fotopasti. To ale neznamená, že se mezi nimi objeví taková fotopast, která bude odpovídat zamýšlenému účelu. A kde takové fotopasti vůbec vybírat? Doporučit je možné třeba e-shop Foto Málek, který se prodeji zboží tohoto typu věnuje. Naleznete zde však i další zboží a to třeba od značky CEL-TEC. K nákupu zde vás pak může přesvědčit kupříkladu rychlost dodání nebo třeba výborný servis. Také je možné vznést dotaz a to jak obecný, tak i ke konkrétnímu produktu, a okamžitě se vám dostane odpovědi. Navíc vám odpoví profesionál z oboru, a to znamená dostatečně fundovanou odpověď. Zkrátka dost důvodů, proč zavítat právě do tohoto internetového obchodu.