Jaké jsou soukromé školky v Praze

20.01.2020

Jestliže máte doma malé dítko a ráda byste vyměnila mateřskou dovolenou za pracovní proces, na děcka se těší vychovatelky ze soukromé školky v Praze. Jestliže se vám běžná mateřská školka z určitého důvodu nelíbí, nebo mají na přijímané děti stop-stav (třeba kvůli trvalému bydlišti, neboť státní mateřské školy často upřednostňují místní děcka, proto je kapacita rychle vyčerpaná), ideálním řešením problému jsou soukromé školky.

Soukromá školka Praha
Soukromá školka Praha

Odpovídající výchovu a hlídání dětí pro vás a vaše děti zabezpečí soukromá mateřská školka v Praze Pro Family

Mezi nejvyhlášenější spolehlivé soukromé mateřské školky Praha řadíme školní zařízení Pro Family, s. r. o., jejichž provozovny stojí na mnoha místech Prahy. Mateřské soukromé školky Praha Pro Family během kontroly v březnu 2014 obdržely odborný certifikát od školních inspektorů. To není jediný rozlišovací rys, který vás může přesvědčit k tomu, aby do soukromé školky Praha chodily zrovna vaše děti. Tyto soukromé školky Praha jsou situovány na šesti místech tak, abyste si snadno zvolili tu, jaká je vám nejblíže.

Co opravdu obsahuje cena vámi vybrané soukromé školky?

Jestliže vaše děti budou navštěvovat soukromé školky v Praze, nevyhnete se platbě školného, jež bude zhruba 6100 korun českých za měsíc a šest hodin denně. Kalkulují se pouze konkrétní hodiny dítěte strávené v MŠ, když vám tedy potomek dítě onemocní, nebudete muset nic platit. Uvedená částka je konečná a obsahuje jak stravování dítěte, tak zájmové aktivity, kterých zde může vaše ratolest využívat.

Privátní mateřská školka v Praze Pro Family obstarává hlídání dětí, avšak zaměřuje se také na jiné zájmové aktivity, kam patří třeba angličtina, lekce plavání, tenisu, návštěva divadla, tanec nebo keramika. U každého dítěte se vede k individualitě, k tomu ještě se úplně rozvine jejich nadání.

Pro Family mají označení ojedinělé soukromé školky Praha. Klima soukromé školky bylo oceněno nejpřísnějšími měřítky jako naprosto dokonalé pro výchovu a vzdělávání. Jako výhodu má privátní školka příznivou otevírací dobu, od sedmi ráno do sedmi večer.