Jak si snadno pořídit mladé štěňátko z chovné stanice

20.07.2020

Chybí vám v domácnosti zvířecí společník? Když už byste opravdu chtěli psa s průkazem původu, s nímž budete moci navštěvovat výstavy, bude nejlepší, pokud si vyberete v některé z chovných stanic. U nákupu takového psa bude zaručeno, že pochází z prověřeného rodu. Některé stanice dokonce mnohdy informují o plánovaných přírůstcích, takže si dokážete nového pejska vybrat a zarezervovat.

Štěňátka z chovné stanice
Štěňátka z chovné stanice

Bullmastif, buldoček, anebo mops?

Jaké rasy psů jsou dnes nejoblíbenější? Jsme schopni doložit, že to jsou bullmastifové, nádherná mops štěňata, nebo francouzský buldoček štěňata. Zezačátku byla rasa bullmastif rasou vypěstěnou k hlídání, a proto potřebuje pevnou výchovu. Když jej dobře vychováte, už navždy vás bude bránit a bude vám vděčný. Francouzský buldoček a mops náleží mezi plemena malé velikosti, která mají vtipnou, přátelskou a tulivou náturu. Přes jejich zarputilost je dokážete kvalitně vytrénovat. Nyní už závisí jen na vás, jestli to vyhraje francouzský buldoček, bullmastif, eventuálně mops, štěňata těchto plemen jsou prostě úžasná.

Mops štěňata a francouzský buldoček štěňata si pořídíte v chovatelské stanici Madbull Farm

Chcete-li štěně s průkazem původu, každý chovatel si chválí chovatelskou stanici Madbull Farm, jejíž základy byly postaveny roku 1992 a její psi si dodnes přivážejí ocenění rovněž ze světových výstav. Můžete se přijet podívat na francouzský buldoček štěňata, krásná, roztomilá štěňata přišla na svět před několika málo týdny. A tak nemějte obavy z oslovení stanice Madbull Farm a zjistěte si podmínky prodeje a předání mladého psíka.

Nyní máme aktuálně rovněž mops štěňata, která jsou neskutečně půvabná. Psi těchto plemen jsou dokonalými společníky k malým dětem a dalším členům domácnosti. Světoví šampioni plemene mops pocházejí právě ze stanice Madbull Farm.