Jak na inzerci

16.01.2020

Nacházíme se na konci farmářské sezóny, kdy je většina úrody již sklizená a farmáři pomalu přemýšlí, jak ji co nejvýhodněji prodat. Mnohdy se totiž stane, že si rodina vypěstuje kupříkladu rajčata, ze kterých udělá kečup, ovšem jeho vyrobené množství daleko přesahuje osobní spotřebu. Byla by proto škoda takový přírodní produkt vyhodit. Nabízí se tedy varianta jeho prodeje přes inzerát.

Inzerce
Inzerce

Inzerce zaručeně pomůže

Venkovské trhy dnes pomalu a jistě upadají, a to zejména mezi mladými lidmi. Daleko populárnější je dnes inzerce, která má o mnoho větší dosah s menšími finančními i časovými náklady. Ať už budete prodávat zdravou mrkev nebo již zmiňovaný kečup, pomocí inzerátu na internetu dokážete oslovit až tisíce lidí každý den. V nich objevíte alespoň jednoho kupce, neboť ve společnosti je dnes neskutečný hlad po zdravých a přírodních BIO potravinách.

Je vložení inzerátu snadné?

Vložit inzerát je opravdu velmi snadné, na tomto procesu není doopravdy vůbec nic těžkého. Stačí si zvolit kategorii, do které prodávaná věc spadá a vyplnit o ní trochu podrobnější informace. Například u naší modelové situace s kečupem to bude kategorie ostatní. Určitě byste měli napsat alespoň orientační složení, abyste náhodou někomu nepřipravili nemilé překvapení. Zapomenout nesmíte ani na objem prodávaného balíčku a jednotkovou cenu.

Na obrázcích si dejte záležet

Jak už bylo řečeno, na internetu je inzerce zdarma. Má to však svoje úskalí, neboť se díky úlevě od poplatků ve virtuálním světě nachází až nezdravé množství podobných nabídek. Jediným odlišovacím znamením pro kupujícího jsou obrázky, a proto byste si na nich měli dát záležet. Nebojte se přečíst si pár profesionálních rad a tipů o focení zboží, protože pokud dokážete obrázkem produktu zaujmout, máte prakticky vyhráno.

Nadbytek úrody ze své zahrádky rozhodně nevyhazujte. Zkuste jej zpeněžit pomocí inzerátu. Pokud vše provedete správně a budete mít alespoň trochu štěstí, pak určitě něco málo vyděláte.