Jak by se dal opotřebované koupelně vrátit zašlý lesk

19.08.2020

Mnohé z českých koupelen nejsou již dávno tvořeny notoricky známým umakartovým jádrem. Avšak i zděné koupelny postupně chátrají, proto by si spousta z nich zasloužila nový háv. Úplná rekonstrukce však nemusí být nutností. Většinou je dostatečná výměna jedné nebo dvou součástí koupelny. Většinou si lidé vyměňují třeba koupelnová zrcadla, nekvalitní vodovodní baterie a letitou sanitární keramiku.

Koupelnová zrcadla
Koupelnová zrcadla

Současná sanitární keramika vítězí s nadčasovostí

Vana a umyvadlo tvoří gró každé koupelny. Zákazníci si také oblíbili stále rozšířenější bidety a klozety. Stará sanitární keramika nechátrá na první pohled jako ostatní koupelnové díly, ale i taková umyvadla umějí být zastaralá. Jestli chcete opravdovou trendy koupelnu, měla by být moderní také sanitární keramika a další koupelnové díly.

Koupelnová zrcadla nepřehlédnete v žádné koupelně

Náklady na koupi zrcadla přitom nejsou závratně vysoké. Přitom jsou koupelnová zrcadla velmi důležitou částí většiny koupelen. Vyleštěné zrcadlo prozáří celý den, ale nedovede ho zamračit. Když hledíme ráno do omšelého, zastaralého, ba dokonce popraskaného zrcadla, skvělou náladu nám to asi nepřinese bez ohledu na to, co jsme v zrcadle uviděli.

Nakupte si vodovodní baterie

Co se týče nabídky, vodovodní baterie by musely zvítězit. Při vybírání vodovodní baterie si tak zvládnete vybrat takovou, jež bude pasovat do vaší koupelny a navíc bude pěkná. Neopomínejte fakt, že nová vodovodní baterie umí perfektně vyzdvihnout umyvadlo nebo vanu zářící čistotou, avšak dokáže se podepsat pod výsledný negativní dojem.

Kde mají velký výběr vybavení do koupelny?

V dnešní době si na internetu můžete pořídit také komponenty do koupelny. Nad tím jste nepřemýšleli? Při zhlédnutí stránek internetového obchodu Lux-aqua.cz se o tom snadno přesvědčíte. Skvělý systém řazení internetových stránek a výrobků vám zaručuje, že velmi snadno objevíte to, co byste potřebovali.