Inteligentní domy Kladno aneb zabezpečte si svou domácnost

05.01.2021

Bezpečná domácnost, to je v dnešní době prostě k nezaplacení. Samozřejmě, existují různé alarmy a další zabezpečovací systémy, nicméně nejlepší volbou nejenom pro zabezpečení jsou inteligentní domy Kladno. Ty vám domov nejenom ochrání, ale také zjednoduší používání vašich elektrických spotřebičů. Stačí jen hlasový příkaz nebo třeba kliknutí v mobilní aplikaci. Jak jednoduché!

Inteligentní domy Kladno
Inteligentní domy Kladno

Nejčastější využití inteligentní domácnosti

Inteligentní domy Kladno nabízejí mnoho funkcí, které vám usnadní každodenní rutinu, co doma musíte dělat. Nejčastěji je ale využívána funkce na regulaci vytápění a větrání. V závěsu je funkce osvětlení, kdy regulujete míru světla například jen hlasem, s čímž souvisí také otevírání žaluzií. A v neposlední řadě je velice důležité také zabezpečení domu, které je na vysoké úrovni. Pokud nejste doma, váš inteligentní dům vám dá sám zprávu, kdyby došlo k nějakému potencionálnímu nebezpečí.

Jaké jsou výhody inteligentní domácnosti?

Největší výhodou je určitě její ovládání. Je možné totiž svou domácnost regulovat klidně i na dálku, když nejste doma. Můžete ovládat všechny svoje elektrické spotřebiče nebo si třeba jen zapnout termostat chvíli před tím, než se vydáte domů, abyste dojeli do teplého prostředí. Díky inteligentním senzorům pohybu a videopřenosu budete mít svou domácnost zabezpečenou - a kdykoli ji budete moci zkontrolovat. Navíc můžete sloučit všechny ovladače do jednoho.

Inteligentní domácnost dokáže ušetřit vaše náklady

Už nemusíte myslet ekonomicky, vaše chytré domy to udělají za vás. Jednoduše sníží rozpočet domácnosti za energie, jelikož reguluje zdroje tepla a chladu, za což ročně platíte opravdu velké částky. Jelikož vás bude inteligentní domácnost informovat o nákladech, můžete si je jednoduše spočítat.

Tento efektivní způsob hospodaření vám dokáže ušetřit nemalou částku každý rok.