Instalatérské práce Středočeský kraj nám dokázaly vyřešit havárii i plánovanou rekonstrukci domu.

22.04.2020

Kdy se hodí mít po ruce kontakt na kvalitní řemeslníky? A jak dlouho trvalo firmě, než přijela k havárii na topení? Co vše již zachránila dobrá instalatérská práce? Středočeský kraj je velkým prostorem, kde je potřeba profesionální řemeslníky.

Přijel pan instalatér
Přijel pan instalatér

Prasklé topení naštěstí rychle opravili

"Potřeb instalatéra jsme využili poprvé ve chvíli, kdy jsme se přestěhovali do dosti neudržovaného bytu. Ještě před tím, než jsme si stihli objednat rekonstrukci vody, kanalizace i elektřiny, nám totiž prasklo topení. Nepřál bych to nikomu," uvádí pan Jan, který po telefonu objednal instalatérské práce. Středočeský kraj je sice rozlohou velký, ale naštěstí přijeli v řádu několika desítek minut.

Stihli jsme zachránit velkou část majetku, který se v přízemí, kde se problém objevil, nacházel. Nepřišli jsme tak ani o nábytek, a díky rychlému příjezdu se podařilo zachránit i velkou část podlahy."

Vlastní bydlení je nejlepší

"Po čase jsme se měli nastěhovat do domu po prarodičích. Naštěstí jsem stále měl na paměti rychlý zásah instalatérské služby, a mohl jsem si jejich služby objednat i pro rekonstrukci celého patra rodinného domu. Práce na sebe rychle navazovaly, a my jsme se tak mohli nastěhovat velmi brzy," říká Jan. "Dokázali zajistit připojení veškerých nových prvků, jako byl sprchový kout, umyvadlo, myčka, dřez, a instalovali nám kompletně novou vodoměrnou sestavu."

Revize během chvíle

Při rekonstrukci stávajícího bydlení pan Jan chtěl, aby byla zkontrolována kanalizace. "Revize kanalizace videokamerou byl výborný způsob, jak zkontrolovat, zda je tato soustava v dobrém stavu. Naštěstí jsme nezjistili žádné problémy, a nemuseli jsme tedy na kanalizaci nic měnit." Firma jim tak prověřila kanalizační síť a její funkčnost. V případě, že by nevyužili možnost revize videokamerou, by zřejmě byli nuceni při rekonstrukce dělat také novou kanalizaci. Této položce se při jejich přestavbě mohli vyhnout.

Mít kontakt na kvalitní instalatérskou službu se prostě vyplatí.