Informační systém pro mateřské školy – snadná online správa školky

18.08.2022

Informační systém pro mateřské školy - snadná online správa školky

Informační systém funguje v online prostředí, máte k němu kdykoliv přístup a nabízí řadu praktických funkcí, které vám usnadní práci. Zjednoduší administrativu a každodenní práci, přičemž nabízí výhody i pro rodiče.

Správa mateřské školy

Správa mateřské školy může být díky praktické aplikaci mnohem jednodušší. Odpadne vám řada starostí, jelikož vše zvládnete elektronicky a s pomocí skvělých funkcí. Aplikace je plně v souladu s požadavky MŠMT na digitalizaci škol. Vývoj probíhá ve spolupráci s učiteli a řediteli mateřských škol, praktické zkušenosti tak umožňují cílit přesně, aby vám systém zjednodušil a usnadnil práci. Systém lze přitom snadno instalovat, ovládání zvládnete i bez speciálního školení.

Aplikace pro školky

Aplikace pro školky je oblíbená také mezi rodiči. Získají totiž přístup k elektronické nástěnce, kde najdou během chvilky všechny důležité informace. Dostupné jsou také fotogalerie a informace o aktivitách dětí. Informační systém pro mateřské školy umožňuje online včasné omlouvání, umožňuje tak plánování docházky a poskytne důležitá data pro výstupy pro kuchyni, hospodářku i vedení školky.

Elektronická docházka

Se systém MáŠkolka zvládnete zápis do MŠ elektronicky. Elektronická docházka nabízí přehled o počtu dětí na daný den. Systém navíc automaticky vypočítá školné a stravné podle plánu docházky a podle reality. Podklady pro platbu doručí rodičům rovnou do jejich profilu. Nemusíte tak řešit faktury a spousty e-mailů. Aplikace zvládne i reporty pro MŠMT - matrika, informace o zdravotních potřebách dítěte, pokladna a mnohem víc, vše připraví přesně tak, jak potřebujete.

S pomocí informačního systému lze výrazně usnadnit správu mateřské školy i komunikaci s rodiči. O všem budete mít perfektní přehled.