Hotel pro rodiny s dětmi pro nás byl milým překvapením

14.05.2020

Sehnat kvalitní a útulný hotel pro rodiny s dětmi, ve kterém by se ještě dobře a také zdravě vařilo, se na začátku našeho pátrání po vhodné letní dovolené v naší kotlině, zdálo být jako celkem nemožné. Z tohoto důvodu nás velmi mile překvapil nově zrenovovaný hotel TOP Benecko, který nabídl dostatek oslňujících služeb nejen nám, nýbrž také naším dvěma dětem. Díky tomuto skvělému tipu od mé kamarádky Ilony, která se s hotelem seznámila v loňském roce na vlastní kůži, jsme tak prožili unikátní letní dovolenou plnou her, zábavy a dobrého jídla.

Hotel pro rodiny s dětmi
Hotel pro rodiny s dětmi

Hotel pro rodiny s dětmi, který myslí skutečně na vše

TOP hotel pro rodiny s dětmi skutečně myslí na vše. Od perfektního a čistého ubytování až po aktivity a také pestrou a vyváženou stravu, na které si pochutnávala celá naše rodina. Byla jsem velmi mile překvapena přátelskou atmosférou, která v hotelu panovala a která byla všudypřítomná. Děti rovněž nevěděli, jakým aktivitám by se měli věnovat dříve, a tak pro ně byla na pořadu dne lanovka, dětský srub, dětské hřiště, skluzavka pro mladší dceru a neméně oblíbený dětský koutek, ve kterém jsme trávili čas zejména ve dnech, kdy nám nepřálo počasí. Naštěstí těchto dnů nebylo příliš mnoho a my jsme se mohli oddávat skutečně zdravému čerstvému vzduchu, který nás každým dnem nabíjel pozitivní energií.

Na tomto místě jsme nebyli naposledy

TOP Benecko byl skutečně výborný hotel. Pro rodiny s dětmi, jako dělaný. Mimo dětských aktivit nechyběl ani dostatek času pro mě a manžela, kdy jsme za západu slunce mohli na terase při dobré večeři, pozorovat okolní přírodu, která nám učarovala. Je téměř jisté, že jsem na tomto místě, nebyli naposledy. Manžel, děti i já, jsme si místní přírodu natolik zamilovali, že by byl hřích, tento výlet opět nezopakovat, a to například v zimě, kdy je v okolí hotelu opět dostatečné množství aktivit, pro celou rodinu.