Holení pro muže se s kvalitními přípravky obejde bez potíží

27.10.2020

Veskrze ano. Pokud se najdou kvalitní přípravky, a že se dnes zcela jistě najdou, tak by se vše mělo obejít bez problémů. Holení pro muže totiž skýtá řadu zajímavostí. Z holení se stala velmi moderní záležitost. Někteří pánové dokonce pravidelně chodívají do holičství.

Gillette žiletky
Gillette žiletky

Holení v klidu a bez podráždění

Ženy to jistě znají. S kvalitou to jde samo. Každý muž má pro tuto svou úpravu důvod. Někteří prostě chtějí jen mít pěkně upravené vousy. Jiní to považují za běžnou součást hygieny. Holení pro muže jako takové prošlo určitými změnami. Dříve existoval jeden druh žiletek, jeden strojek a jedna pěna či voda po holení. Dneska je tomu jinak. Vybírat si pánové mohou se všeho dostupného.

Doplňky k holení

Pokud pánové chodí do holičství s tím, že si chtějí nechat upravit jejich porost na tváři, nemusí se vesměs až tak moc starat. Ovšem druhá skupina se spoléhá čistě jen na sebe. Holení pro muže má ve svém repertoáru více značek a k tomu i doplňků. Například Gillette žiletky mají status těch nejznámějších. Hned za nimi se drží Wilkinson žiletky. K tomu se musí připočítat ještě pěny po holení, balzámy a gely. Pěny znají asi všichni. Ty jsou zde už mnohá léta. Gely a balzámy patří spíše už do moderní doby.

Následná péče po holení

Další péči se myslí voda po holení. Tento typ přípravku se používá preventivně. Je určena hlavně pro ty, kteří mívají po holení podrážděnou pokožku. Dokáže ji během chvilky zklidnit a pánové se nemusí bát, že je bude tvář štípat. Holení není jen holicí strojek, žiletky nebo jednorázová holítka. Nesmí se zapomínat ani na péči po holení. Ženy ji také využívají, tak proč by ne silnější pohlaví?

Blíží se Vánoce - dámy, zkuste popřemýšlet a vybrat pro partnera vhodné holení.