Fotokoutek je stále oblíbenější! Co to vlastně je a jak se dostat k fotkám?

24.03.2020

Určitě jste někdy na maturitním plese nebo rodinné oslavě viděli fotokoutek, který se staral nejenom o rozproudění zábavy, ale také o pořízení hmatatelné památky na takto významnou událost. 

Fotokoutek
Fotokoutek


Se svými přáteli se můžete nechat zvěčnit v naprosto bláznivé pozici s ještě šílenějšími kostýmy nebo vtipnými slogany. Přemýšleli jste někdy nad tím, co fotokoutek je nebo jak se dostanete k fotkám?

Co je fotokoutek?

Fotokoutek je vlastně profesionální přenosný ateliér, kde je všechno zařízeno stejně jako ve velkém fotografickém studiu. Nesmí zde chybět záblesková světla nebo profesionální tiskárna, která umožňuje vytisknutí jedné fotky během několika desítek vteřin. Skvělé na fotokoutku je, že se hodí prakticky kamkoliv. Ať už se bude jednat o rodinnou oslavu, maturitní ples nebo večírek akcionářů nadnárodní společnosti, nikde nebude působit jako pěst na oko.

Jak se dostat k fotkám?

Ve fotokoutku naleznete profesionální tiskárnu značky DNP nebo Mitsubishi, se kterou je tisk pořízené fotografie doslova hračkou. Právě to je na fotokoutku tak úžasné. Nejenom, že získáte opravdu jedinečnou fotku z dané události, ale také si ji během několika desítek vteřin budete moci odnést. Kvality se nemusíte bát, protože vytištěná fotografie je stejně kvalitní, jako kdybyste ji nechali vyvolat v klasickém ateliéru.

Vyfotit se můžete kdekoliv na světě

Velkým lákadlem je i digitální pozadí, díky kterému se můžete přenést prakticky kamkoliv. Obsluha fotokoutku disponuje bohatými zkušenostmi z oblasti moderních technologií klíčování, takže se v během několika vteřin přenesete například na Mars, pláž nebo vesmírnou stanici. Vyfotit se můžete i na přídi lodi Titanic po vzoru slavného filmu. Navíc si na fotku můžete nechat udělat i grafický proužek se jménem, datem a místem pořízení fotografie.

Při příští příležitosti určitě fotokoutek navštivte. Nejenom, že získáte originální fotografii, ale ještě si při samotném focení užijete spoustu zábavy s vaší rodinou nebo přáteli.