Feromony pro muže

17.04.2020

Najednou to přijde a je to tu. To, o čem jste doteď jen slyšeli a nedokázali pochopit. Vaše partnerka ztratila zájem o sex a vy nemáte tušení, jak z tohoto ložnicového pekla ven. Dřív, než začnete pomýšlet nad nevěrou, zkuste dostupnější a méně bolestné prostředky.

Feromony pro muže
Feromony pro muže

Jak nakopnout sexuální apetit

Je to noční můra každého muže. Ztráta zájmu ze strany partnerky je nejen peklem v posteli, ale dává zabrat i psychice. Ač to žádný muž nevysloví nahlas, téměř každému, kdo podobnou situaci zažil, prolétla hlavou zneklidňující otázka, do jaké míry tuto situaci zapříčinil. Je tlustý? Neatraktivní? A co hůř - v posteli nudný?? Nemusí být z toho pravda vůbec nic. Frigidita u žen obvykle nemá žádnou spojitost s mužem. Pokud k ní žena neinklinovala už předtím, tak její vznik může souviset především s hormonálními změnami. Dřív, než se chopíte radikálního řešení, vyzkoušejte feromony pro muže.

Pocení zdar!

Že feromony opravdu zvyšují sexuální apetit, dokázaly už i vědecké studie. Feromony jsou tělu vlastní chemické látky, které produkujeme a vylučujeme za účelem aktivovat sexuální podněty. Vytváří se při pocení, takže se o jejich notnou dávku připravujeme paradoxně procesem, který nás má zušlechtit, tedy pravidelnou hygienou. I zde proto platí, že bychom to s ničím neměli přehánět.

Sexuální přitažlivost na maximum

Nemusíte se vzdát sprchování, abyste si zachovali svou přitažlivost pro opačné pohlaví. Na trhu je velké množství syntetických feromonů, které spolehlivě fungují. Stačí si jen vybrat. Už malá dávka parfému s obsaženými feromony dokáže divy a bezpochyby rozvášní i partnerku, která ztratila o sex zájem.

Samozřejmě, že pro příjemné intimní chvilky nestačí jen flakón s parfémem. K bouřlivé noci patří také správná atmosféra a skutečná pozornost partnera.