Etikety: Mnoho různých možností – vyberte tu pravou

31.03.2022

Etikety jsou hojně využívány pro označování různých produktů a zboží. Ať už v obchodech či ve skladu - postarají se o přehlednější uskladnění jednotlivých věcí. Nabízí se přitom různé varianty, ze kterých můžete vybírat. Najděte to nejlepší.

Magnetická varianta

Magnetické etikety představují perfektní volbu pro každého, kdo hledá znovu použitelné řešení. V nabídce najdete předstříhané magnetické tvary, které jsou ihned připraveny pro použití. Díky svým vlastnostem skvěle přilnou na různé produkty z kovu - stroje, trubky, skladové regály a podobně. Mají tak poměrně specifické využití. Ovšem jejich hlavní výhodou je použít je znovu. Popsat je můžete obyčejnou fixou, poté nápis smazat a přepsat ho na něco jiného.

Etikety do kleští

Etiketovací kleště jsou účinnou pomůckou v obchodě i ve skladu. Postarají se o vytváření a lepení etiket s vybranými nápisy. Do kleští přitom budete potřebovat speciální samolepící etiketový kotouček. Vybírat můžete z nenápadných barev jako je bílá a žlutá, ovšem pokud chcete, aby vybraný nápis opravdu upoutal pozornost, zvolte výraznou červenou, zelenou či třeba oranžovou barvu.

Termo nálepky

Pro specifické tiskárny jsou vyráběny termo pokladní pásky, ovšem existují také takzvané termo etikety. Jedná se v podstatě o něco podobného jako je termopapír do terminálu, ovšem v tomto případě se jedná o samolepicí předpřipravená políčka, která najdou využití právě pro označování různých produktů, potravin a dalšího zboží. Jedná se o jednoduché řešení pro sofistikovanější tiskárny.

V nabídce najdete spoustu různých možností, přičemž každá nabízí specifické vlastnosti a dle toho se hodí pro různé účely. Vybírejte konkrétní produkty přesně dle toho, co hledáte. Samozřejmostí je vždy vysoká kvalita a spolehlivost zboží.